Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Emberek! Nekem az lenne a...

Kovács Zoltán_UFO kérdése:

Emberek! Nekem az lenne a gondom hogy mikor felébredtem egy vasgolyót találtam a vádlimnál. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ez úgy volt hogy mikor elaludtam azután nagyon furcsa álmaim voltak amikre már nem emlékszem,de annyira emlékszem hogy valamiért leestem az ágyamról.Mikor reggel felkeltem a földön voltam és nem az ágyamon,de tisztán emlékszem arra hogy amikor leestem akkor felkeltem visszamentem és a magam módján betakaróztam.Ma reggel vettem észre ezt a golyót(ami lehet másból van nem pont vasból)a vádlimnál ami kb fél centis ha megérintem fáj de sebhelyet vagy vágásokat nem találtam magamon csak egyet a nyakamnál de az már lefekvés elött ott volt!
2011. aug. 31. 10:07
1 2
 1/19 Álló László ***** válasza:
100%
Ha valaki nem hiszi el neki én is tanúsítom náluk vagyok vendégségben mer a lakásom átalakítás alatt áll. Én is jól átnéztem a lábam az egész testem de nálam nem volt semmi szokatlan. Zolinak van egy családja(egy felesége és 2 gyereke szóval nagyon izgulnak érte).Orvoshoz nem ment el mert úgysem tudnák megállapítani mi az. Reggel 4 kor kelt ami szokatlan,mert jó ha délben felkel hiszen hiszen élyszakai műszakban dolgozik,úgyhogy 2 órát aludt.Elöször nekem mutatta meg azt a valamit ami a lábában van és én mondom nyomós oka van rá hogy nem teszi fel netre.Okokat nem sorolok.
2011. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Amikor leestél, beverted valahova és jól bedagadt.
2011. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1 hasonló kédés, csak arról kiderült, hogy kamu. Valaki rajtam kívül emlékszik még arra?

Ott is a kérdező lábában volt egy vasgolyó nem?

2011. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves Ágika86!

Akkor amikor leestem a fejemet vertem,nem a lábam.

1.Az ami a lábamban van az nem sima dagadás.

2.Ha hozzáérek ahoz a dologhoz fáj és nem úgy mint ha simán megdagadt volna.Azt a bizonyos dolgot ha 2 oldalrol megszorítom nem érzem és a barátom Álló László is tanusítja az esetet!

2011. aug. 31. 10:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A lábad melyik részén van? Nem tudsz róla egy fotót linkelni? Úgy talán könnyebb lenne. Ízületnél van vagy máshol.
2011. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
10:19 én igen. De egy vidiből vette a képeket. Nem?
2011. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen én is emlékszek a kérdésre.

Ha nem hiszitek el ne írjatok ide választ légyszives és ne Offoljatok.Értelmes és komoly válaszokat várok!

2011. aug. 31. 10:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék rá komoly, értelmes, és reális magyarázatot találni, de ahhoz kevés a konkrétum.
2011. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kérdezz én válaszolok!
2011. aug. 31. 10:27
 10/19 A kérdező kommentje:
10:24 nem tudom hogy honnan vette ki most engem a vádlim foglakoztat és nem annak a nyomorék hazudósnak a kérdése!
2011. aug. 31. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!