Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legnagyobb pofátlans...

Mi volt a legnagyobb pofátlanság amit eddig elkövettetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

12:19

figy. én erre még mindig azt tudom mondani, hogy senkinek sincs köze ahhoz hogy beleszóljon mit csináljon a saját pénzével. lehet hogy 'skót' vagyok, de megértem.

2011. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

nem történt túl sok minden velem, de amikor nagyon ideges voltam, tanultam és kint a dédimamám, és a lánya (nem a nagymamám) hangosan beszélgettek én meg nem tudtam koncentrálni kikiabáltam hogy KUUUSS!! de iszonyúan megbántam..


akkor volt még hogy bementem az igazgató előtt az ajtón, de így közvetlen előtte, meg hogy valakinek nem köszöntem vissza..

2011. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Az amikor kitetted ezt a kérdést,ez volt a legnagyobb.
2011. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Elakartam szökni egy másik városba, a Mátra közelébe, semmi komoly, csak megnézni a helyet, még aznap visszajöttem volna. De előtte való este kiderült az egész.
2011. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Furcsa téma... szomorú örténeteket kell feltenni, ami aztán közösen le :(-zunk? xDDD

A legnagyobb pofátlanság, amit el lehet képzelni, az az élet elhanyagolása.

2011. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Valakinek az ablaka alá sz.artam aztán becsöngettem wc papírért
2011. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem szartam be ,csak a küszöbötökre és onnan berugtam.
2011. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!