Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi lenne az a...

Szerintetek mennyi lenne az a legnagyobb összeg, amit még nem lenne pofátlanság elkérni egy ilyen maszkért?

Figyelt kérdés

A maszk anyaga papír és jó sok festék...vízálló...

Nagyon sok munkám és anyagom van benne,az egyik legtökéletesebb alkotásom eddig.

Egyedi,kézzel készített...


[link]


2009. okt. 2. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
tízezer?
2009. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
hát én bizony egy fabatkát se adnék érte, de nem azért mert nem tetszik, csak egyszerűen nem lenne rá szükségem, de ha ránézek elkap az ihlet és egy képregényt rajzolnék ahol ez a pofa lenne a főgonosz.. vagy ezt már csinálták? mondjuk egy jokernek elmenne a batmanba.
2009. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nagyon ügyes vagy.:)

24N

2009. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10-15 e ft.
2009. okt. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Ez a képregényes dolog nem is rossz ötlet!

2009. okt. 3. 08:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek lenne jövője egy ilyen egyedi maszkokat készítő munkának?
2009. okt. 3. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ... ha van akinek el tudod adni, akkor van jövője, mert van kereslet. De fogalmam sincs kinek van szüksége ilyenekre...
2009. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

23:31-es vagyok.

Szinházra gondoltam. Lehetne ott kellék. Vagy nem? :)

2009. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akár az is lehetne,de nem tudom,hogy ilyen magasságokban szabad-e gondolkodnom...

Arra gondoltam,hogy először csak megrdenelésre csinálnék maszkokat,nem csak ilyen stílusban...:)

2009. okt. 3. 23:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 00:37-es vagyok. Én a helyedben faliképnek kategorizálnám, egy keretbe ragasztanám, egy színes ( a fenti képet mondjuk fekete vagy fehér) háttérre. Úgy teljesen 3 dimenziós hatása lenne. Szerintem tiszta modern lenne, a 3D amúgy is nagyon menő most. Én simán kitenném a nappaliba:-)))
2009. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!