Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jó a tömegnövelő étrendem?...

Jó a tömegnövelő étrendem? Léccikeeee* gyorsan válaszoljatooook!

Figyelt kérdés

Reggeli:1 körte + véreshurka+fehérkenyér

Iskolában:zsíroskenyér(kacsazsírral)+ alma

Ebéd:Egy fél szelet Naposim

Vacsora:6 után nem eszek mert azt hallottam,hogy hízlal.

Amúgy Justin Bieber tömegnövelő étrendjét másoltam le,mert annyira szeretem a zenéjét és állitólag 20kg izmot szedett fel vele.


2011. ápr. 2. 20:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bébi,bébi bébi OÚÚÚÚÚÚÚÚH szeretlek JB!
2011. ápr. 2. 20:24
 2/15 anonim ***** válasza:

alma helyett menjen körte mert több benne a fehérje.

nem olyan rossz étrend,nem kell mindig a sok csirkerizs baromra hallgatni! 6 után tényleg hízol,mert éjszaka rakódik le az zsír,de ha nem eszel akkor éjjel a zsír alakul izommá ha kemény volt az edzésed pl.fekvöt., felülés stb.! edzés után menjen turmix,tej-1-2 tojás,egy kevés cukor, és ennyi! régen is voltak izmos emberek pedig még nem voltak ilyen izmosító porok se! nagy kamu az egész

2011. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Okés!Köszönöm!Amúgy örülök,hogy te jól látod a dógokat!
2011. ápr. 2. 20:39
 4/15 anonim ***** válasza:
ja és az zenéjére ha táncolgatsz napi 5-10 percet az is izmosít,nem kell súlyzó ha nem akarsz olyan nagy tudatlan sötét marha lenni mint akik itt válaszolgatnak és el van borulva az agyuk a koxtól! sok sikert és kitartást
2011. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 2. 20:40
 6/15 anonim ***** válasza:
nincs mit! én segíteni akarok nem leoltogatni! ha beléd kötnek ne hallgass rájuk és írj privátot segítek nagyon szivesen,aránylag értek ezekhez a dolgokhoz
2011. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szerintem is remek étrend bár egy kicsit több zsirt is rakhatnál bele mert a tömegnöveléshez télleg nem kell sok nehézség mindenap tele eszed magad és amúgy az újhagyma is tele van fehérjével ja és elég a heti 2 edzés tömegelésnél ne égess túl sok kalóriát mert az izomvesztéssel jár tod szálkásitás és minden edzés után melegits be rendesen :) suliba is vihetsz véreshurkát. ja és ajánlom a kávét mindenap mert a coffein segit az edzésben:)
2011. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Vászilíj Zájcev válasza:

Szerintem meg szar jóvan... Egy valamirevaló tömegnövelő étrend alapja a csoki, anélkül semmit nem ér :(


És kihagytad ám a rubintrékára való tornázást. Én együtt tornáztam rá Tóth Danival és ő mondta, h ő ettől izmosodott meg. Terembe csak azért jár, mert ott dolgozik, meg, h elfedhesse a titkát.

2011. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

na jólvan bevallom én is minden edzés közbe megesze 2 tábla milkát egyik fehér másik normál és nagyon jót tesz edzés közbe meg szoktam enni közbe még nutellás kenyeret az is nagyon jó meg persze a tömegnövelés lényege, hogy sokat pihenj és keveset dolgozz mert nem győzöm hangsúlyozni hogy a kalóriák növelése a cél.. Rubint rékáról meg annyit, hogy ő zsirban növelteti velünk a testsúlyt a mozgásaival :S sajnos nem izom pedig én is azthittem egy ideig

amúgy amióta ezt a tömegnövelő módszert alkalmazom kb 10-12kg izmot szedtem föl és már a bicepsz edzést megutdom csinálni üres rúddal :OOO közeledek justin bieber :O

2011. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Amúgy én írtam ki a kérdést xD
2011. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!