Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Április 1-jére valami jó tréfa?

Április 1-jére valami jó tréfa?

Figyelt kérdés

Hamarosan közeleg ápr. 1.

Kéne valami jó tréfa a suliba,hogy a tanárokat megszívassuk.

XD


2011. márc. 26. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Öltözz be birodalmi katonának és foglald el az iskoládat.

[link]

2011. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon jó tréfát találtam ki. Időben érjetek be suliba hogy legyen idő megcsinálni.

A lényeg: suliba viszel egy tekercs damilt. Kösd hozzá valamihez vádlimagasságban és tekerd körbe az osztályban mindenhol. xDxDxD

2011. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

De tudok még egyet, azzal inkább csak az osztálytársakat szivasd meg.

Tegyél meggyújtott mécsest az egyik padra, egy-két szál virággal. Megérkeznek a gyerekek az iskolába, látják hogy mi történt az osztálytársukkal. Aztán szép lassan betoppan az is, akinek a padjára tetted a mécsest. Akkor jön rá mindenki (és ő maga is), hogy jól átverted őket. :)

2011. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Sőt, ha a tanárokat akarod megszivatni, arra is találtam ki egy verziót. A tanári asztalra rakd a mécsest és a virágokat. :)))
2011. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van itt egy-két ötlet:

Rakj egyik osztálytársad szendvicsébe fogkrémet

Tesiórán kéredzkedj ki, és kösd össze a cipőfűzőket az öltözőben

A családban használ valaki szivacsot fürdéshez, akkor kend be a szivacsot valami büdös aromaolajjal, pl. horgászboltból.

2011. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyél suliba egy zsineget, lehetőleg hosszabbat. Szerelj rá egy papírdobozt, amiben mindenféle ramaty van. Az ajtó mögé akaszd fel a zsineget. Ha kifelé nyílik az ajtó, úgy csináld, hogy csak az ajtó támassza meg a dobozt, így ha kinyitja a tanár az ajtót, már nem támasztja meg semmi és egyszerűen a fejére borul a doboz tartalma. Ha befelé nyílik az ajtó akkor csak egyszerűen akaszd fel. Remélem érthető vagyok. :))) xD
2011. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!