Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írjátok le az első öt kedvenc...

Írjátok le az első öt kedvenc vicceteket, amiken a legnagyobbakat röhögtetek. A legeslegkedvenceteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 00:05
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
én sokat tudok,mindegyiken lehet röhögni sőt hahotázni,és rajtad is ,de te viccgyűjtő vagy.
2011. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Két bu.zi a strandon:

-Milyen a víz?

-Fasza!

-Akkor ugrok egy seggest!


Szétröhögtem rajta az agyam ...xD

2011. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amcsi főnök. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfelé, egyszer csak megszólal a boss:

- Hát a Kovács Béla merre van?

Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Béláért.

Boss:

- Hi Béla, jó látni Téged, este lesz egy kis muri nálunk, küldöm érted limuzint, te jönni el.

Másnap a Béla elkésik a munkahelyéről, jön az üzemvezető:

- Béla, te miért késtél?

- Hát tudod főnök, tegnap a boss-szal kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni.

Főnöke felméri az erőviszonyokat, és inkább hallgat.

Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszer csak megszólal a president:

- Hát a Kovács Bélát merre találom?

Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért.

- Hi Bélám, hogy Te vagy? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikoptert, te jönni el.

Másnap a Béla megint elkésik. Főnöke dühöng, hogy a Béla tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi:

- Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert?

- Én még a Pápát is ismerem. - mondja Béla.

Főnöke lefehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülőre ülteti főnökét és elrepülnek egyenesen a Vatikánba. Megállnak a Szent Péter Bazilika előtt, és azt mondja a Béla:

- Én most bemegyek, és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni Neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a főnök felnéz, és az ablakban tényleg ott van a Béla a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport, és elkezdik élesztgetni a főnököt, aki nagy nehezen magához tér.

- Mi történt magával? - kérdezik a japánok.

A főnök erőtlenül mutogat az ablak felé:

- Látják... azt... ott fenn...

A japánok felnéznek, és megszólal az egyik:

- Jééé, ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett?

2011. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Öt kedvenc vicc.
2011. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Az 1980-as moszkvai olimpián a magyarok megverik az oroszokat. Másnap távirat érkezik a Kremlből:

Gratulálunk győzelmükhöz stop. Egyenrangú ellenfelek voltak stop. Kőolaj stop. Földgáz stop.

2011. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
2600000rubel és egy vodka
2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Lépj be a hadseregbe, utazd be a világot, találkozz érdekes emberekkel - és öld meg őket!
2011. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
A tanár olyan, mint a kábítószeres: mindig csak az anyag érdekli.
2011. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Múlt éjszaka, ahogy feküdtem az ágyban és bámultam a csillagokat, arra gondoltam, hova a fenébe tűnhetett a mennyezet?
2011. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Sokat olvashattunk a dohányzás, alkoholizmus, drogok és a szex káros hatásairól... Egy dolgot tehetsz: hagyj fel az olvasással!
2011. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!