Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor tényleg nem létezik...

Most akkor tényleg nem létezik a Mikulás és a Húsvéti nyuszi?

Figyelt kérdés

Nem poén a kérdéss! Ne töröljétek ki mert tényleg nem értem!

Egy csomó kérdéssben olvastam az elöbb hogy nincs Mikulás meg a húsvéti nyuszi kamu :(


Tudtam én hogy nem kéne idejönnöm 10 évesen :(


2010. dec. 3. 13:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem ide írtam, csak a modi rakta ide, én az ezotériába írtam :(
2010. dec. 4. 00:20
 12/17 anonim ***** válasza:
23:08-as,pont erről beszéltem ma a magántanárommal,hogy milyen rossz indulatú emberek vannak,akik azért cikiznek valakit mert hisz a csodákba,és mindenképpen azt akarják,hogy ne higgyen bennük...és ő azt mondta,hogy egy gyerek azért gyerek,hogy hisz az ilyen dolgokban. am meg az nem normális,hogy valaki 8 évesen már nem hisz bennük...ja és most lehet beszólni,hogy milyen béna vagyok,de nem izgat :)
2010. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
nyugi léteznek! én már 12 vagyok és még hiszek bennük. ha nem léteznének, akkor mivel magyarázható, hogy csak nekem, anyukámnak és mamámnak van lakáskulcsa, és elmentünk hazulról és mikor visszaértünk ott volt az ajándék???
2013. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bogi04 válasza:
Letezik, ha hiszel benne. Dontsd el magadban, hogy leteznek-e. Ha szerinted leteznek,higgy benne tovabb es ne halgass a 20 evesek lehangolo velemenyeire :)
2015. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bogi04 válasza:
En is hiszek bennuk 11 evesen ;)
2015. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valakinek Jolópukki a mikulás hozza az ajàndékot,a tvben tegnap az volt hogy budapesten van,de az is csak egy beöltözött ember!a nyuszi nem létezik
2018. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,10/L
2018. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!