Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor tényleg nem létezik...

Most akkor tényleg nem létezik a Mikulás és a Húsvéti nyuszi?

Figyelt kérdés

Nem poén a kérdéss! Ne töröljétek ki mert tényleg nem értem!

Egy csomó kérdéssben olvastam az elöbb hogy nincs Mikulás meg a húsvéti nyuszi kamu :(


Tudtam én hogy nem kéne idejönnöm 10 évesen :(


2010. dec. 3. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha hiszel benne, létezik..
2010. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
10 éves fejjel már nem létezik.
2010. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a télapó létezik, Lappföldön lakik Rovaniemiben. Jövőre megyek oda és meglátogatom :)
2010. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nemigaz mert én eddig úgyhittem hogy van! Anyukámlék is mindig mondták, meg vártam a télapót mert hamarosan jön, csak már nemtudom akkor mi az igaz :S
2010. dec. 3. 13:31
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha még mindig elhiszed, hogy a gólya hozott, akkor nyuszi és Mikulás is van:-)
2010. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Dehogyis, léteznek ők! Csak egy személy a kettő, tudod válság van...
2010. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

uhh bocsy kihallatszott??

má boccsy de akk 10 évesen jol le vagy maradva!!! én már 9 évesen föl lettem homájosítva

2010. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én már 7 évesen tudtam hogynem létezik a husvéti nyul.

De a mikulás igen is létezik mármint létezett. Szent Miklósnak hivták.

De az nemigaz hogy "repülö szánon" bejárja a világot és a kéményen keresztül becsuszik.nem ez csak kitalácio mert ez lehetetlen. és ahol él ott nem ö él hanem a leszármazottjai. elég furcsa lennne ha egy több száz éves fickó ott üldögélne és az ölében ülve olvasnád fel a listád....az is csak mese amikor a szüleid "felbérelnek"

egy csávót hogy eljátsza neked a mikulást na mindegy a lényeg hogy a nyuszika nem létezik a mikulás más néven télapó meg csak létezett.

2010. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

de léteznek! Nehigyj ezeknek az embereknek,mert ezek szerint az ő számukra nem létezik. de,ha te hiszel benne akkor mások miatt ne változtasd meg a véleményed...higgy a csodákban,mert azok fontosak a gyerekkorban (nah most nem tudom jobban megfogalmazni xD)

14/L (nem kell beszólni h hülye vagyok,de 10 évesen hagyj higgyen már bennük -.-")

2010. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Elnézést de már 8 évesen szembesülnie kéne ezekkel a tényekkel. Ez olyan gyerekes. Nem azért irta ki hogy hazudjanak neki... És ezt a kis kedveskedést is teljesen elrontottad ugyanis szerinted nemlátja hogy mit irsz?

Inkább nem pocsékolom az időmet ilyen alacsony IQ-val rendelkező lényekre...

De egyébként annyira látszik hogy ez a gyermek tudja hogy ezek nem léteznek!Nézzétek már meg milyen kattegoriába irt!

Erre mindenkinek teljesen fölösleges válaszolnia!

2010. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!