Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Üdvözletemet kívánom mindenkin...

Üdvözletemet kívánom mindenkinek aki a Gyermekáldás varázsában van jelenleg, remélem jól telik a mai meleg nyári nap! Azzal a kérdéssel jöttem, hogy nem árthattam e a babókának?❤️😇👼🤰

Figyelt kérdés
Kedves mindenki, ma megettem 2 túrórudit és csak utána jutott eszembe, hogy árthattam e ezzel a tettel a babának? Megkívántam és nem tudtam ellenállni és most annyira mérges vagyok magamra, elkeseredtem, rossz anyának tartom magam, hogy ennyire nem bírom tűrtőztetni magam....Ugye a túró nem ártalmas? Olvastam valahol! Nyugtassatok meg.

#baba #túró #csoda #Túró Rudi #gyermekáldás #a világ legnagyobb boldogsása
júl. 16. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
De, azonnal menj kórházba.
júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
😲😲Mi, micsoda? 😲😲
júl. 16. 13:01
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi ésszel nem kellett volna babókát vállalni.

Amúgy meg nagy kamu…

júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-Miért lenne kamu? Szerintem normális ha egy leendő anyuka aggódik a babáért és figyel mit eszik és mi veszélyes!
júl. 16. 13:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ez még trollkodásnak is gyenge, tedd át humor kategóriába a kérdést, bár ezt még annak se nevezném. Nagyon unatkozhat a kérdező, de ha csak ennyi telik tőle, az bizony szégyen...
júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
látom hiába írom hogy nem áll szándékomban trollkodni, ti habzó szzájjal ismételgetitek, mondjátok kinek jó ez ahelyett hogy normálisan a kérdésre válaszolnátok? Egy aggódó anyuka ennyit nem kaphat?
júl. 16. 13:08
 7/18 A kérdező kommentje:
na mindegy, amennyi gyűlölet és utálat van ezen az oldalon, jobb ha törlöm magam és messzire kerülöm a negatív rosszindulatot..Pfheeej, förtelmes emberek vannak itt és elvileg itt anyukák vannak, vagy legalább is gyermeket tervezők, szégyen ami itt van! Szégyen és gyalázat!
júl. 16. 13:09
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Mindketten meg fogtok halni negyed kettőig. Ezt elb*sztad. Normálisan utána kellett volna nézned, mit ehetsz és mit nem. Így jártál.
júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

OK, kérdező, értjük hogy játszod a hülyét, de azt még mindig a humor kategóriában kellene. Egyébként tényleg gyenge poén, én a helyedben inkább elgondolkodnék azon,hogyan fejleszhetném magamat, mert rettentően ostoba dolog ilyen kérdéseket feltenni.

Na, részemről ennyi, játssz nyugodtan tovább, de a kérdésedet jelentettem, remélem kivágnak innen, mint macskát sz..ni.

júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Ha csak 1 rudi lett volna, azt mondanám hogy picit ártottál.

Na de 2?😭

2 feje lesz, és 4 karja. Hogy tehettél ilyet?

Remélem nem fiú, mert azt mondják ha turorudit eszel, és fiút hordasz a szíved alatt, 2 pocoroje lesz 😭 kezdj el imádkozni a Százhalombattai rezfaxu csillameccarvu ponihoz hogy mentse meg a gyermeked 😭 lehet inkább személyesen kéne elmenni hozzá, és az aldasat kérni!4!4!4!4!4!!!!

Mentsd meg ezt az ártatlan lelket csillameccarvuuuuu😭🤞

júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!