Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megvennél engem?

Megvennél engem?

Figyelt kérdés
Kedves Érdeklődő, akkor jó helyen jársz! Eladó sokat futott (üldözték), haljakmegnemlopott, hibátlanul szar állapotban lévő, harmincegynéhány éves, férfiszerű képződmény. Méretei: 170x55, modern, ultravékony kialakítású. A menettulajdonságaival nincs gond, azonban hardver és szoftverhibákkal rendelkezik, melyek garanciában már nem javíthatók. Tartozékként jár hozzá egy "sok szerencsét" vállonveregetés starter pack és némi gyötrelem. Mazochisták előnyben! Budapesten és környékén átvehető, szállításban komoly szándék esetén tudok segíteni. Ár: felbecsülhetetlenül olcsó.
jún. 30. 18:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%
Önélzetes a kis latol. Dobjátok a padlóla!
jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Másnapos Sárkány ***** válasza:
95%
Sajnos hetero pasiként nem tartok igényt rád, de ha van egy hasonlóan értelmes, jó humorú, kreatív nővéred vagy húgod, kérem. MOST! XD A karót nyelt, merev, humortalan válaszolók meg kakiljanak sündisznót, mert az cuki.
jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#12 Sajnos csak bátyáim, ők is csak voltak... Ugyanez a véleményem, mint amit írtál, pedig nekem is lenne okom bőven picsogni, mégis próbálom humorosan felfogni. A karó elég kényelmetlen tárgy a seggben.
jún. 30. 21:08
 14/27 anonim ***** válasza:
Valóban, viszont könnyen karóba húzhatják azt is, aki okot ad rá, és jellemzően nem olyasmit kérdeznek utána, hogy kényelmes-e. Ha feldobsz egy labdát, mindig lesz olyan, aki lecsapja.
jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
#14 Azt viszont nem értem, ha valakinek nem tetszik valami, miért kell már csak azért is odaírni a továbbgörgetés helyett, hogy "pfúdeszar"?! Elég simán magában bosszankodva vissza gombot nyomni és elolvasni a következő kérdést. Vagy közlési kényszere van ezeknek az embereknek? Mert akkor főképp nem irigylem az életüket.
jún. 30. 21:29
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 Szánalomra méltó, ha valaki így éli ki magát, ellenben én sem értem azt, hogy miért támasztasz elvárásokat.
jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16 Fogalmam sincs, talán naivan hiszek egy alternatív, élhető világban...
jún. 30. 21:43
 18/27 anonim ***** válasza:
# 17 Ne higyj, tanulj többek közt a tapaszlataidból is.
jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, poénra kell venni. Van egy sejtésem, hogy boldogabbak azok az emberek akik poénra veszik a dolgokat, mint akik folyton picsognak, mindenbe belekötnek, bosszankodnak stb...stb... Túl komorak az emberek néha.
jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Női egyedként mondom, rendkívül meggyőző a termék leírás, de sajnos csak egy százasom van, ha abból kijössz szállítással együtt, már viszlek is, és együtt csövezhetünk a Duna parton.
jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!