Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megvennél engem?

Megvennél engem?

Figyelt kérdés
Kedves Érdeklődő, akkor jó helyen jársz! Eladó sokat futott (üldözték), haljakmegnemlopott, hibátlanul szar állapotban lévő, harmincegynéhány éves, férfiszerű képződmény. Méretei: 170x55, modern, ultravékony kialakítású. A menettulajdonságaival nincs gond, azonban hardver és szoftverhibákkal rendelkezik, melyek garanciában már nem javíthatók. Tartozékként jár hozzá egy "sok szerencsét" vállonveregetés starter pack és némi gyötrelem. Mazochisták előnyben! Budapesten és környékén átvehető, szállításban komoly szándék esetén tudok segíteni. Ár: felbecsülhetetlenül olcsó.
jún. 30. 18:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mi van?
jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pontosan ez van.
jún. 30. 18:26
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Köszi nem
jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szia! Oké. Szia!
jún. 30. 19:02
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Ahh jézusom, ilyen hülyeségeket, de komolyan mondom…
jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki nem tud értelmezni iróniát, poént, viccet, nevezzük bárhogy egy szűrőnek is tekinthető. Ezen az oldalon meglepően sokan képtelenek erre, ami a színvonalat is mutatja.
jún. 30. 19:19
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
De annak az értelmi szintjét is mutatja ám ez, aki ilyen kérdéseket ír ki, csak mondom. Szóval a helyedben azért maradnék
jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Ennek az oldalnak nem a szórakozás és a szórakoztatás a lényege, ellenben van ám erre is egy kategória: pontosan az, amelyikbe átkerült a kérdésed, és amelyikbe való. Amúgy én rendkívül jól szórakoztam, hatalmas duma.:D (én már a humor kategóriában találtam a kérdésre).
jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
A moderátor szerintem értékelte a humort...azért rakta át.
jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#7 Örülök, hogy ilyen profi vagy, kedves hobbipszichológus. További kellemes fotelpraktizálást kívánok!
jún. 30. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!