Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztorik? Bármi jöhet!

Ciki sztorik? Bármi jöhet!

Figyelt kérdés

Akármilyen ciki sztorik jöhetnek, imádom őket olvasni, és másokon röhögni. *gonosz vigyor*

Én egyszer megettem egy osztálytársam kakaóscsigáját, mert szinte hivogatott, én meg azt hittem, az előző osztály hagyta ott. :) Szegény srác, mikor bejött, épp akkor tömtem a pofámba a csigát, ő meg balhézott! XD De aztán vettem neki egy vaniliásat, ő meg végül megbocsátott, de az osztálytól egy évig hallgattam ezt! Sőt, utána még ha kajáltam, mindig megkérdezték, hogy ezt meg kitől loptam? XD Hihetetlenül gáz volt, de most már csak szakadok rajta! XD


2010. aug. 12. 23:22
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
59%

Utolsó válaszoló

Te tiszta beteg vagy :D

2019. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
56%
Egyszer elmentünk a haverjaimmal iszogatni egy bárba amikor a beszélgetés közepén hirtelen rámjött a cifra. De az az Istenes szinte járni sem tudsz annyira kell. A Bárba ugye nem mehettem dolgomat intézni érthető okokból, de “szerencsére” volt a közelben (kb 100) egy 0-24-es gyorsétterem láncnak egy kajáldája így rövid mérlegelés után felpattantam a székből és átszaladtam. Mivel a WC ajtó nyitásához kód kell felkaptam az első blokkot (mivel az tartalmazza a kódot) és már szaladtam is. Kissé fellélegezve helyet is foglaltam, amikor oldalra néztem, megláttam hogy nincs papír. Éreztem hogy nincs idő, hogy másik helyet keressek magamnak, így próbáltam úgy helyezkedni, hogy a lehető legkevesebbet kelljen törölni mivel a Wcpapir gurigán, és nemi buszjegyek kívül hirtelen nem volt egyéb lehetőségem. Így óvatosan, a helyesnek vélt pozícióban elkezdtem a kábel lefektetését. Hogy is mondjam... a hozott anyag állaga és a rendelkezésre álló papír mennyisége nem kimondatlan volt egyensúlyban de csodával határos módon mégis sikerült megszabadulnom a nem kívánatos anyagoktól. Büszkén állok fel mint aki jól végezte dolgát, majd amikor hátra néztem, akkor tudatosult benne hogy a helyesnek vélt póz megválasztása során figyelmen kívül hagytam a beesési szög vogalmát, az történt ugyanis hogy, valahogy sikerült rá rohbantanom a
2020. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
71%

Tehát... rá robbantottam a WC fedelére. Mivel jól neveltek a szüleim, dolgozott bennem a lelkiismeret furdalás, és úgy gondoltam hogy ezt nem hagyhatom itt, szóval a karate kölyökből ellesett mozdulatokkal és a WC kefével le takarítom. Hát ezen eljárás nem hozta a várt eredményt ugyanis az történt hogy a Halley-üstökösből a sikerült a Rorschach-tesztet varázsolni. Felismerve a kudarcod, pánikszerűen elhagytam a műveleti területet.


Bocsánat ha túlon túl részletes, és gusztustalan volt

25F

2020. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!