Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztorik? Bármi jöhet!

Ciki sztorik? Bármi jöhet!

Figyelt kérdés

Akármilyen ciki sztorik jöhetnek, imádom őket olvasni, és másokon röhögni. *gonosz vigyor*

Én egyszer megettem egy osztálytársam kakaóscsigáját, mert szinte hivogatott, én meg azt hittem, az előző osztály hagyta ott. :) Szegény srác, mikor bejött, épp akkor tömtem a pofámba a csigát, ő meg balhézott! XD De aztán vettem neki egy vaniliásat, ő meg végül megbocsátott, de az osztálytól egy évig hallgattam ezt! Sőt, utána még ha kajáltam, mindig megkérdezték, hogy ezt meg kitől loptam? XD Hihetetlenül gáz volt, de most már csak szakadok rajta! XD


2010. aug. 12. 23:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%
(1. vok) Amikor megismerkedtem a lánnyal, és átjött vacsizni, mindenki asztalnál, ült, apám, befejezte a vacsit, és félrehívott, ezt mondta idézem: ,,aztán ne kíméld'' utána végig nevettem a vacsorát amikor valaki is odaszólt hogy min nevetek, mondom semmi, ránéztem barátnőmre elkaptam fejem jobban nevettem :D
2010. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

hát ez egy kicsit más mint az előzőek...

benzinkúton tankoltunk férjemmel.4 es kúton tankolt az autóba,elfelejtett a kannába is tankolni,ezért átment a 6 oshoz,ott megtöltötte a kannát is.bement fizetni mondja a kutasnak 4 es 6 os.nem is figyelte mennyit számolt.kijött,indulnánk hát nézzük a 6 ost nem számolta.gyorsan visszament fizetni de addigra már nézték ki tankolhatott ot..holt ciki volt,mintha fizetés nélkül akartunk volna meglépni,pedig csak egy ezresért tankolt a kannába.le se járatnánk magunkat hogy ellépünk.car helyzet volt.

2010. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm storija.hulla részeg volt,barátját várta egy bárban.megállt egy olyan szinű és tipusú auto mint a pasijé,erre kiszaladt beült mellé akarta a puszit adni és akkor nézi hogy ez egy pizzafutár.:))))
2010. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
8.Henriket néztük a tévében,és van benne egy olyan rész amikor ujdonsült feleségével nászéjszaka nem sikerül mert Henriknek nem működik a férfiassága.férjem megszólal,na ennek nem áll fel a répa,fél perc se telik el kétéves kisfiam beszalad a konyhábol egy sárarépával.ez nem ciki inkább vicces,csak ugy eszembe jutott.
2010. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jesszus! XD Jókat nevettem, köszönöm! :D:D
2010. aug. 13. 14:13
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
Megvertem Chuck Norrist, de már éledezik! :/
2012. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
44%

hát nekem volt egy cikisztorim ezt eddig még senkinek nem irtam le..

ausztriába voltam és voltak ott elefántok..

és hát mentünk mentünk volt ott egy pad leültem de nem vettem észre hogy ott egy elefánt és beleültem az ormáányába és belém lövelte a vizet..

2012. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Strázsi Krisztina válasza:
41%

nekem van sok...elmes¨Ślek egyet:

Egyszer a suliban t¨Şz¨Žrai sz¨šnet volt ¨Śs akiknek j¨˘r a t¨Şz ¨Žrai azok kiflit ¨Śs tejet kaptak ¨Śs a bar¨˘taimmal t¨Şz¨Žraiztam ¨Śs ¨Śn ¨šltem 0“2k ¨˘lltak majd valami viccesen elkezdt¨šnk nevetni majd az egyik a fejemre 0‹2nt0‹2tt egy poh¨˘r tejet az eg¨Śsz oszt¨˘ly rajtam nevetett m¨Śg a (volt)szerelmem is, ¨Śs ¨Śn is megpr¨Žb¨˘ltam nevetni, de annyira ciki volt ¨Śs ut¨˘na mehettem a WC-be hajat mosni ”9ü8”9ü8

2016. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Egy udvarban lakunk unokatesóimmal de külön házban,karácsonykor mindig átjönnek,egy könyvet kaptam aminek először láttam a borítóját azt hittem segg van rajta,de aztán kiderült hogy barack


Bontottam ki a csomagot,eszembe jutott a ,,segg" elkezdtem röhögni azok meg nem tudták min


Ez inkább vicces:

Okostelefonomnak olyan kicsi a töltője,szal úgy történ hogy a gerendán van az amibe be kell dugni

Hosszabíttónk a kaacsonyfára kell,nem tujuk hova bedugni ha lemerül,vedugtuk a gerendán lévő konnektorba,a telefonom a kicsi töltője miatt meg ott lógott a levegőben😂😂😂😂

2018. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%

Húgóm 17/L

Én 19/F

Hugi épp a szobájában öltözött

Nála hagytam a videogame-mat

Anyum mondta higy nyugodtan menjek be

Oké

Bementem,hát mit látok?

Hugom épp öltözött ,anyaszült meztelen volt

Szerencsére nem vett észre

Fkgtam a videogamet és futok ki

Aztán utána kiderült,higy anya nem nekem momdta a fent említett mondatot

Hanem apának,higy nyugidtan menjen be dolgozni

Jaaaj!hát még jó hivy tesóm nem vett észre!

Efyébként jó popsija van

Kar higy a "többi " -t nem láthattam

2018. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!