Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztorik? Bármi jöhet!

Ciki sztorik? Bármi jöhet!

Figyelt kérdés

Akármilyen ciki sztorik jöhetnek, imádom őket olvasni, és másokon röhögni. *gonosz vigyor*

Én egyszer megettem egy osztálytársam kakaóscsigáját, mert szinte hivogatott, én meg azt hittem, az előző osztály hagyta ott. :) Szegény srác, mikor bejött, épp akkor tömtem a pofámba a csigát, ő meg balhézott! XD De aztán vettem neki egy vaniliásat, ő meg végül megbocsátott, de az osztálytól egy évig hallgattam ezt! Sőt, utána még ha kajáltam, mindig megkérdezték, hogy ezt meg kitől loptam? XD Hihetetlenül gáz volt, de most már csak szakadok rajta! XD


2010. aug. 12. 23:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
ez pont 1 hetes sztori, elvoltam nyaralni szüleimmel barátnőm is jöhetett velünk, külön szobát kaptunk, de 1 házba, barátnőm rajtam feküdt , bezsélgettünk , pusziztunk:D, és be voltunk takarózva tehát félreérthető helyzetbe voltunk, anyum meg benyitott xD
2010. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
nem írom le mien képet vágott anyum, és mi magunk xD
2010. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
LOL, na nekem nem volt még ilyen, ugyanis nem volt eddig kivel ezt tennem. :D
2010. aug. 12. 23:38
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

van még am sztorim:D


NAh szal, ez ugyanilyen, csak másképpen:D BArátnőm, én + szüleINK elmentünk Vacsorázni és ott ajándék szállást kaptunk mert 1 bizonyos létszám felett voltunk, és persze hogy külön szoba:D apám meg benyit mikor pakoltunk le, Mondja aztán csak ügysen, és védekeznI! oké égett a fejünk,

rá 2 percre az ő apuja is benyitott hogy csak ügyesen, és védekezni! Már nagyon égett a fejünk, és mikor az ,,anyósom'' nyitott be akkor ennyit mondott:,,még nem akar unokát'' (aznap estére el is ment a kedvünk xD)

2010. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Te jó ég, hány éves vagy amúgy? XD

De ez nagyon gáz, bizonyára az én kedvem is elment volna... :S:S

2010. aug. 13. 00:01
 6/23 A kérdező kommentje:

Ja, nekem eszembe jutott mégegy. :D

Egy reggel, suli előtt megint elaludtam. Amilyen gyorsan csak tudtam, felhúztam az új farmeremet - nagyon trendi, a hátulján van a cipzárja. :D Annak ellenére, hogy anyám kocsival vitt suliba, nem értem be pontosan.:S Geri, az osztály leghülyébb pasija is késésben volt. :S Amikor együtt beléptünk a terembe, a tanár természetesen magyarázatot várt a késésre. Izgatottan dadogtam: "Egyszerűen nem tudtunk gyorsabban beérni. Dugó volt..." Először nagy csend lett, aztán az egész osztály hangos nevetésben tört ki.

XDDDDDD

Ebben a pillanatban vettem észre, hogy milyen kétértelmű is a magyarázatom, ráadásul a farmerem cipzárja hátul teljesen le volt csúszva, így látni lehetett a bugyimat.:$:$

Logikus, hogy mindenki arra gondolt, suli előtt lezavartunk egy gyors numerát Gerivel... XD

2010. aug. 13. 00:12
 7/23 A kérdező kommentje:
Várok további kínos eseteket! :D
2010. aug. 13. 00:12
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly nyaraláson egy rakás fiúval nyaraltam. Valamin vitáztak, amibe engem is belevontak. Én mondtam, hogy nem én tettem, mosom kezeimet. Mindenki elhalkul. Rám néznek: "Lili(ez most álnév), tudod-e ki mondta a történelemben, hogy mosom kezeimet?" Elvörösödtem, régen tanultam, nem emlékeztem, de ennek ellenére már megszokásból is használtam. Ők erre: "Akkor ne idézz olyan mondatot, amiről nem tudod, hogy kitől ered." Rettentő kínos volt. Megalázva éreztem magam, főleg, hogy az egyik srác tetszett is. A vitájuk abbamaradt, mert elvette a figyelmüket, hogy én milyen buta vagyok.:( Ők nem is sejtik, hogy ez bennem mennyire megmaradt.
2010. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, honnan ered, mégis használom néha! :D
2010. aug. 13. 00:38
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én örök életre az eszembe véstem. Poncius Pilátus mondta a népnek Jézus meggyilkolása előtt.
2010. aug. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!