Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek is gáz, ha 7...

Szerintetek is gáz, ha 7 centis a hónaljszőröm és növesztem?

Figyelt kérdés

A barátnőmék kicsúfoltak, mert elvileg túl nagy a hónaljszőröm. Nem szeretném leborotválni, szerintem ettől igazán különlegessé válok. Szerintetek jól néz ki? És kozmetikus/fodrász tudná fazonra vágatni?

12/L


2010. aug. 9. 22:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem növeszd le a bokádig és daueroltasd be. De boka alá nem nagyon kéne növeszteni, mert a tömegben a sok hülye rálép, és az neked fáj. Meg magad is hasraeshetsz benne, az aztán tényleg gáz! :D


Vagy ha mindenképp valami különlegeset akarsz, akkor tekerd vele körbe magad ruha helyett. Teljesen egyedi, nem hiszem, hogy sokan majmolnának vele, és egy rakás pénzt megspórolhatsz a ruhákon, amiből elutazhatsz valami szép helyre.

2010. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
56%

Bocsi de te nem vgay normális! Természetesen gáz, égő. Meg fúúúj. Nemtudom milyen fiú járna veled miközben nagyobb a hónaljszőröd, mint az ő haja. Meg hát az undoríó. Még egy fiúnál elmegy, hogy van neki, de egy lányál. Ha már vmi extrát akarsz akkor a hajaddal csinálj vmit. Egyébként nyáron te kimersz menni olyan hónaljszőrrel ?

Bocsi de most ezen ledöbbentem rendesen.

2010. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
nem értem... saját véleményem szerint jól néz ki. persze, hogy ki merek menni az utcára..:) volt már pasim is, 1-2.. nem értem..:( tényleg gáz??
2010. aug. 10. 10:11
 14/34 anonim ***** válasza:
52%

Előző:

Hát figyelj. Ha neked nem az, akkor jó. Én személy szerint nemtudnék nagy hónaljszőrrel élni. De ha neked így jó akkor, ne érdekeljen mit mondanak mások, mint pl. én. :D

2010. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
50%
Most Bocsi Hogy Ilyet Írok Nem Akarlak Meg Sérteni!!De Szerintem Borotváld Le Te Tudnál Ugy ÉLNI????ott lóg mindik a ruha alatt büdös lenne csikizne csúnyán mutatna SZERINTEM NE NÖVEZD!!(de te tudod) Vegyél Fel MSN-re és ott meg beszéljük! MSN: rebiszabo2@msn.com
2010. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
szerintetek komolyan gondolja?-.-
2010. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
hogylennemár egy 12 évesnek
2010. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
XDDDD. Egy 12 évsnek van már elég nagy.
2010. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
dehogyis
2010. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!