Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágassak a hajambó...

Szerintetek vágassak a hajamból? Növesztem. (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 16. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon szép hajad van, egészséges, ne vágass. :)
2011. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne vágass! :D

Nekem a seggemig ér a hajam, kicsit macerás, de megéri, mert olyan szép.. és és és mindig dicsérik..

:D

És a tiédnek nagyon szép színe van :) ! Érdemes lenne hosszabbra növesztened. :P

2011. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek :) igazából pár cm-re gondoltam, csak azt szerintem 5cm alatt nem úsznám meg és ha nem muszáj akkor nem vágatnék belőle. de így akkor szerencsére nem kell megválnom tőle :)
2011. szept. 16. 21:12
 4/15 anonim válasza:

Szép a hajad.:) Úgy összekócolnám ^^ (K) (L)

Szerintem ne nyúlj hozzá.:)

2011. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha töredezett a vége akkor az a 2-3 centiméter nem árt neki... Innen sajnos ezt nem tudom megállapítani de ha nem feltétlen muszáj a világért ne vágass belőle :) Nagyon szép és a színe is tetszik, remélem természetes.
2011. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt igazából te tudod megmondani, hogy mennyire törik. Így a képen nekem 5-7 centi töredezettnek tűnik. Én mindenképpen vágatnék belőle, de ha nem szeretnél egyszerre ennyitől megválni, akkor vágass 2 cm-t, majd 2 hónap múlva megint 2 centit, és megint. Akkora nagyjából meg kell, hogy szabadulj a törött résztől. Ha roncsolódott, akkor semmiképp nem érdemes addig tovább növeszteni, amíg nem javul kicsit az állapota, mert annál jobban fog törni. Látom eléggé rétegesre van vágva vagy meg van tépve, ez sem tesz neki túl jót. A nem egyforma hajszálak könnyebben eltörik egymást, ráadásul vékonynak és rossz minőségűnek tűnik tőle a haj.
2011. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit nem ártana vágatni belőle szép a hajad de szerintem a vége már töredezett. Én is megnövesztettem a hajam seggemig érőre anno aztán levágattam mert untam. Ha növeszted tuti tipp: egyél sok krumplit:) Nekem is ezt javasolták és szépen nőt a hajam;)Ha vágatsz belőle egy picit nem ártasz vele sőt^^
2011. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

le ne vágasd! :O


nekem lelett vágva a hajam addig hogy a nyakamig SEM ért,pedig direkt mondtam hogy ne legyen rövid...de mindegy


és azóta minden egyes nap imádkozok hogy bárcsak gyorsabban nőne :(


úgy szeretnék én is hosszú hajat :((


13l

2011. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

11:09 13l vagyok :D


ez a krumplis tényleg igaz? mennyi krumplit ettél? és hogy? megfőzted,vagy sütötted,vagy az mindegy?

2011. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem vágass belőle pár centit, meg valami kis fazont, attól, hogy növeszted, nem kell, hogy fazontalan is legyen.

A vége picit törött amúgy is, meg olyan lapos az egész. :S

Bőven lehetne jobb is szerintem. :)

2011. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!