Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal, amíg...

Mit kezdjek a hajammal, amíg növesztem?

Figyelt kérdés
Most ugy kb a hátam közepéig ér(szőke, elég sok hajam van) de nem ugyanolyan hosszú mindenhol mert elöl rövidebb és kicsit tépett is. Nem tudok milyen frizurát kitalálni hogy ne legyen lenyalódva a fjemre s valahoy álljon is! Van valami ötletetek? :)
2011. ápr. 19. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a hajad a hátad közepéig ér, de ezt azzal is meglehet csinálni: [link]


Szerintem tök jó, elől meg a rövidebb tincseket kicsit feltupírozod.


Meg még ez: [link]

Ezt meg hátul feltűzöd, a rövidebb tincseket elől feltupírozod vagy becsavarod :)

2011. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát annál jobbat pedig nem lehet kitalálni, mint hogy elöl legyen kicsit tépett és kuszább. És sajnos minél hosszabb lesz, anál inkább le fog lapulni. :/

Tupírozd. Vagy göndörítsd, csak az macerás, és nem mindenkinek áll jól. Egy jól eltalált frufru is segíthet vakamennyit a helyzeten.

A linkelt képek közül az első nem rossz, de tapasztalat, hogy kb addig marad úgy, amíg megcsinálod. xD

2011. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, csak az baj hogy eleve nagyon egyenes a hajam (nem kell simítanom) és így nagyon hamar kilógja magát ha begöndörítem vagy bármit csinálok vele!
2011. ápr. 20. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!