Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem így gondoljátok? (többi lent)

Nem így gondoljátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Néha úgy tűnik, hogy túl sok az idióta kérdés. Úgy értem, ha az emberek leülnének és pár percet gondolkodnának a problémáikon könnyen megoldanák, de csak írják ide minden bajukat segítséget várva ismeretlenektől. Szerintem sokkal inkább beszélni kellene barátokkal s tőlük tanácsot kérni, mint hogy 100 idegentől várják a választ, hogy lefeküdjenek-e valakivel. Stb.


Egyedül gondolom így?


2010. júl. 3. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

"Néha úgy tűnik, hogy túl sok az idióta kérdés."


Akkor miért szaporítod őket?

2010. júl. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek sincs értelme, mivel annyira nyilvánvaló, hogy senki sem gondolkozik el rajta. Létezik család, barátok és Google, de mégis idejárnak hülyéskedni. Na vajon miért? :P
2010. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen idióta kérdések.hogy pl 13 évesek kérdezik gáz ha még szűz?vagy kivel feküdjön le melyik Haverjával?

Az ilyeneken szoktam egyet vagy röhögni, vagy inkább csak eltorzult arccal olvasom az ilyen ny.omorékok kérdéseit.Mert azok.

Na de...Én legfőképp azért jövök fel ide,hogy tanácsokat adjak mert szeretek tanácsot adni. Vannak olyan emberek akik tényleg nagyon rávannak szorulva ahhoz tanácsot kérjen akár idegenektől is.Sokszor is olvasom,hogy nagyon jó,hasznos válaszokat is adnak nekik.És szerintem ez így jó. Attól hogy még ideírja ki a problémáját biztos ,hogy elgondolkozik rajta és próbálja megoldani is, csak hát nem mindenki olyan, hogy ő maga egyedül megtudja oldani.-na de ilyenkor nem azokra a kérdésekre gondolom amit leírtam fentebb,hanem a komolyabbakra.

2010. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen sok az idíóta kérdés :D és te mutattál nekünk egy példát grat;)
2010. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan olyan kérdéseket ki ide, amit ugyan átgondolnak, de bizonytalanok, vagy csak önigazolást keresnek, esetleg tudják, hogy a család / barátok nem kedvezően reagálna rá, esetleg nincs is kinek elmondaniuk. Plusz az idegenek sokszor jobb választ adnak, mint az ismerősök, mert függetlenek.
2010. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!