Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért züllik ilyen rohamszerűe...

Miért züllik ilyen rohamszerűen ez a site?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ez az oka?Jobban mondva ez is közrejátszik?


http://www.gyakorikerdesek.hu/toplista


A legtöbb névben a toplista első oldalán mintha lenne valami közös...


Tényleg nem akarok sem általánosítani,sem pedig provokálni.Távol álljon tőlem.Egyszerűen csak elgondolkoztam...Megbántani pedig végképp nem akarok senkit.


Az is eszembe jutott,hogy a letöltőfórumokon és a torrent trackereken mennyivel magasabb a színvonal.Pedig ott is vannak vitás kérdések bőven.Mégis valahogy stagnál a minőség...Érdemes lenne azokon az oldalakon is megnézni a toplistát...


Meg nekem valahogy az is hibázik ezen a siteon,hogy névtelenek,ismeretlenek a modik.Amolyan kísértetek...Én pl egyszer egy fórumon azért kaptam warnt,mert nem jó helyen köszöntem meg a feltöltő(itt válaszoló) munkáját.A modi írt egy levelet személyesen nekem a saját postafiókomba,hogy miért is lettem figyelmeztetve,és hogy kell majd legközelebb tennem...Még arra is kaptam választ,hogy miképp tudom levenni a warnt...


2008. nov. 9. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert így szép, mint az élet is, sokaknak a net csak falfirka. A Jelent gombnak pedig lehetne adni stílusosan mondjuk a Radír nevet. Akkor meg azt nyomogatnák a lepontozás helyett. Max úgy kellene korlátozni, mint az egyszeri királyt, aki csak napi egy halálos ítéletet hozhatott.

A több képernyőnyi netes bemásolást pedig le lehetne csökkenteni egyszerű karakter korláttal.

2010. ápr. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!