Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincsen egy érdekes...

Miért nincsen egy érdekes kérdések kategória, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van egy csomó kérdés, amiket nem én kérdeztem, de érdekel a válasz. És akkor ezeket bele lehetne rakni egy olyan kategóriába, mint amilyen a Kérdéseid meg a Megválaszoltjaid. Persze lehet bejelölni az e-mail értesítőt, de szerintem ez így még átláthatóbb lenne, mert én pl. naponta használom az oldalt, és ahelyett, hogy minden reggel mailt kapok, egyszerűbb lenne, ha lenne egy külön csoport, ami rögtön jelzi az új választ.
2008. okt. 19. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

A válasz: azért nincs, mert nem csináltak még ilyet az alkotók.

Ha fejlesztési ötleted van, és javasolni szeretnéd, akkor az info(kukac)gyakorikerdesek.hu -ra küldd, ennek nem a kérdések közt a helye.

2008. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez szerintem nagyon jó ötlet, unom már, hogy a jó kérdésekkel mindig tele rakom a könyvjelzőmet a böngészőmben :))))
2008. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!