Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki az, aki szereti a gyakori...

Ki az, aki szereti a gyakori kérdéseket? Ki mit változtatna rajta?

Figyelt kérdés

Én amit változtatnék rajta

- Szabályok : Akik csak szórakozni járnak ide,azokat ki kéne tiltani örökre.

. "A válaszíró 50% hasznos válaszokat ad."

Szerintem sokkal jobb lenne,ha rangok lennének. Az legalább ösztönözne,hogy komoly válaszokat adjak és ne torllkodjam el a kérdést. Ha valaki mondjuk beszólna a kérdezőnek,akkor a kommentet egyből törölnék és a szintjéből is levonnának pontokat.

- Legyen ismerkedés topik. :) AKi szeretne,az a kommentjében írjon egy igent. :)

- A design : Ez sztem már ódivatú. A menü is leetne jobb,modernebb.

- moderátorok : Egy kicsit jobban figyelhetnének. Mert sokszor törlnek ki normális kérdéseket,amikkel az ég világon semmi baj sincs és a hülyébbnél hülyébb kérdéseket ben hagyják. :(

Ti mit változtatnátok rajta ?

Osszátok sokan a kérdést,mert lehet, elérünk vele valamit. :)



2016. aug. 20. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy élek!



Azért megkérdezném még egyszer, hogy mégis mi értelme lenne értelme lenne a kérdések értékelésének? Nem az az oldal lényege, hogy minél érdekesebb kérdéseket tegyünk fel, hanem, hogy az illető itt megkérdezze azt, amit máshol nem mer vagy nem tud. A válaszokat viszont igenis értékelni kell, hisz a százalék mutatja, hogy mennyire hasznos a válasz.

Az sem értem, hogy ha válaszokat nem lehetne értékelni, akkor mi alapján kapnának rangokat az emberek?


Jól érzem azt, hogy ti túl komolyan veszitek ezt a százalékos mutatót. Én személy szerint nevetségesnek tartom azokat, akik azon hisztiznek, hogy 1-2 százalékkal lement az átlaguk, mert valaki dislike-ot nyomott. És akkor mi van? Éld tovább az életed és kész!

2016. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon "maradi" vagy utolsó,nem nagyon szeretnéd,hogy az oldal megváltozzon. Én nem minél érdekesebb kérdéseket írtam,hanem hogy VÁLTOZZON az oldal! Ismered azt a szót,hogy VÁLTOZÁS ? És most sem a kérdésre válaszoltál,hanem beszóltál és leoffoltad az ötletem. :)
2016. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te is moderátor vagy,ha ennyire véded az oldalt. És igenis, sokan nem szeretik a százalékolást,másoknak rosszul esik,és NEM A VALÓSÁGOT TÜKRÖZI !!! Miért nem jó nektek a RANG ? Az sokkal izgalmasabb lenne,mint ahogy a kérdező is meg én is írtam. Akkor nem a százalékból,hanem a pontokból vonnának le és adnának hozzá,így érnénk el újabb szinteket.
2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja,és akkor is anonim lenne az oldal, nem értem,miért ez a mániád.Csak annyit látna az illető,hogy pl.: a válaszadó újonc.
2016. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy 62%-os, a kérdésedre a válasz: Úgy kapnának rangot,hogy nem mi értékelnénk a kérdéseket,hanem ezt a feladatot a moderátorok kapnák meg és akkor végre jobban moderálnák az oldalt. Ők eldöntenék,hogy ez a válasz jó-e vagy csak szimplán hülyéskedik és akkor adnának pontot a rangokhoz. Ez az,ami ösztönözne minket,hogy ha normálisabb választ adunk,akkor feljebb menne a pontunk,ha csak trollkodna valaki,akkor nála a szint lejebb menne egy bizonyos ponttal.
2016. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de nem tudnád összeszedni a gondolataidat és egy üzenetben leírni floodolás helyett?


"naponta 2 600 új kérdés naponta 15 000 új válasz"


Szerinted kiknek lenne arra kapacitása hogy egyesével végigolvassanak és értékeljenek minden beküldött választ? Ezt még az itt lévő (statisztika szerint) "Naponta 370 000 látogató!" sem teszi meg minden egyes válasszal. Erre nincs elég emberi kapacitás, sem észérv hogy ilyet tegyél.

2016. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted kiknek lenne arra kapacitása hogy egyesével végigolvassanak és értékeljenek minden beküldött választ? Ezt még az itt lévő (statisztika szerint) "Naponta 370 000 látogató!" sem teszi meg minden egyes válasszal. Erre nincs elég emberi kapacitás, sem észérv hogy ilyet tegyél."


Erre a válasz barátom : ezt egy számítógép végezné el. :)

2016. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy gép nem képes szövegkontextust értelmezni, és eldönteni hogy egy válasz milyen módon kapcsolódik a kérdéshez, és az hasznos-e (ha igen, akkor mennyire). Egy gép arra képes amit beleprogramoztak, egy mesterséges intelligencia sem tart ott amire te használni akarod.
2016. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is el tudná végezni egy gép. Ma már vannak szuperszámítógépek,amiket meteorológiai előrejelzésekre stb.-ra használnak. Szóval ha beprogramozzák arra,hogy értékelje a kérdést,akkor azt fogja csinálni ! Tudom,most jól emgmagyaráztam :) De kedves utolsó válaszoló,te is írtad a válasszodban,hogy "egy gép arra képes,amit beprogramoztak".
2016. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A beleprogramozás úgy kell értened, hogy a rendszer akkor képes eldönteni a válasz helyességét, ha le van írva és adatbázisban tárolva, hogy legyen mivel összehasonlítani. Képtelenség minden létező felmerülő kérdést és arra létező helyes választ megadni úgy, hogy az egyezzen egy felhasználó válaszával is, figyelembe véve minden ember egyedi gondolatmenetét, kifejezési képességeit vagy annak hiányát.


Egy multimilliárdos cég mint a Google-sem úgy működik hogy neked kitalálja mi a keresésre a találat, hanem csak összehasonlítja hogy ugyanazt a szót amit keresőbe írtál melyik adatbázisban tárolt oldal tartalmazza még. Érted: 1-2 darab szó karakterpontos egyezését keresi. Úgy gondolom hogy ez az elképzelés messze meghaladja az elkészíthetőségnek akár a gondolatát is, nemhogy a megvalósítását ezen a relatívan kicsi oldalon.


Ezzel szemben az emberek képesek a saját tudásuk alapján olvasni és értelmezni a válaszokat, és aszerint egyet érteni vagy nem egy másik felhasználóval.

2016. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!