Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki az, aki szereti a gyakori...

Ki az, aki szereti a gyakori kérdéseket? Ki mit változtatna rajta?

Figyelt kérdés

Én amit változtatnék rajta

- Szabályok : Akik csak szórakozni járnak ide,azokat ki kéne tiltani örökre.

. "A válaszíró 50% hasznos válaszokat ad."

Szerintem sokkal jobb lenne,ha rangok lennének. Az legalább ösztönözne,hogy komoly válaszokat adjak és ne torllkodjam el a kérdést. Ha valaki mondjuk beszólna a kérdezőnek,akkor a kommentet egyből törölnék és a szintjéből is levonnának pontokat.

- Legyen ismerkedés topik. :) AKi szeretne,az a kommentjében írjon egy igent. :)

- A design : Ez sztem már ódivatú. A menü is leetne jobb,modernebb.

- moderátorok : Egy kicsit jobban figyelhetnének. Mert sokszor törlnek ki normális kérdéseket,amikkel az ég világon semmi baj sincs és a hülyébbnél hülyébb kérdéseket ben hagyják. :(

Ti mit változtatnátok rajta ?

Osszátok sokan a kérdést,mert lehet, elérünk vele valamit. :)



2016. aug. 20. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy kérdés-válasz oldal, így az ismerkedésnek abszolút nincs helye. Nem erre találták ki, nem ez a célja, hanem az ismeretterjesztés. Az csak egy dolog hogy vannak akik ismerkedni akarnak és próbálnak, de sokan nem. Külön probléma hogy aki nem akar ismerkedni azt is zaklatják üzenetekben (azokról nem is beszélve akik hamis személyazonosságot használva szednek ki másokból információt, képeket majd azzal visszaélnek, rosszabb esetben fiatalkorúakról szereznek meg intim tartalmat ami önmagában már bűncselekmény, és ehhez az oldal felületet nyújt)

Pont ezért az lenne értelmes fejlesztés, ha a Szexualitás, Szerelem, párkapcsolatok témakörben ne lehessen PM-et írni, legyen blokkolva a funkció. Eleve nincs rá szüksége az oldalnak, de ez visszaszorítani a zaklatókat.

2016. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A 30 másodperces várakozás az üzenet küldések között . A lassúsága és a bonyolultsága ami zavar , az üzenetek menübe 3 kattintás és betöltés kell hogy el lehessen olvasni az értesítést . A válaszok pontozása felesleges , likolása se lenne fontos .
2016. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én már nekiugrottam egyszer egy új oldalnak.. jobb volt mindenben, pl mobilbarát volt, nem volt felesleges értékelés, nem volt telezsúfolva reklámokkal..


ahogy láttam nem volt rá igény.

2016. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Design:tökéletes, gyakori kérdések feelinget okoz, nem kell változtatni!


"moderátorok : Egy kicsit jobban figyelhetnének. Mert sokszor törlnek ki normális kérdéseket,amikkel az ég világon semmi baj sincs és a hülyébbnél hülyébb kérdéseket ben hagyják. :( "


igen nem kellene ennyire szigorúnak lenniük, hagyják bent inkább a hülyéket is meg a normálisakat is hogy legyen min nevetni

2016. aug. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha jelezhetnénk azokat az oktalan és igazságtalan lepontozásokat is, amelyeknél világosan látszik, hogy csak a rosszindulat vagy valami/valaki iránti antipátia szülte őket.

Gondolok itt az olyan hozzászólásokra, amelyek NEM szubjektív vélemények (pl. egy névadással vagy egy szerelmi üggyel kapcsolatban), hanem pontos, precíz válaszok egy tudományos kérdésre vagy egy fordításra.

Vannak, akik csak azért, mert utálják az amerikaiakat (angolokat, németeket, franciákat stb.), képesek kikeresni a fordítást kérő kérdéseket, és akármilyen jó is, lepontozzák őket.

Ugyanezt tapasztalom a "precíz kérdésre pontos, kielégítő válaszok" esetébn is.

Kár.

2016. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ismerkedés kategória nem ártana. :D Mielőtt valaki lehülyéz vagy ilyesmi, elmondom,mire gondolok. Az ismerkedés kategória olyanokat lehetne kérdezni, mittomén pl.: Ezt hogy illik ekkor csinálni, vagy csak simán chatelni másokkal :D

Azt szeretném,hogy pontozás helyett legyenek rangok,az úgy sokkal izgalmasabb lenne. :) Csinálhatnának profilokat ( ezt úgy értem,rákereshetnénk mások profiljára,bejelölhetnénk őket barátként, és csinálhatnának olyan funkciót,hogy ki mikor volt utoljára aktív, bár ez kicsit facebookos :D ). De sztem az ötlet nem rossz. Igazából rá férne az oldalra egy jó nagy update.

2016. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy ezt a kérdés likeolást eltörölhetnék,sztem felesleges.Az elrhetőségnél ( chat) persze csak az ismerősök láthatják egymást,hogy épp ki aktív és ki nem az. A válaszok helyett inkább a kérdést lehessen értékelni,mert szerintem mindenki saját magában eldönti,melyik válaszoló adta a legjobb választ,mert ez a pontozás nem a valóságot tükrözi. Azt azért gondolom ti sem szeretnétek,hogy ez az oldal 20 év múlva is így nézzen ki,kellenek a változások. :)
2016. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Már bocs,de akkor te nem érted azokat,amiket én leírtam.

Csak azok látnák egymást,akik "ismerősök",ez egy kicsit jobb lenne.


Az értékelésről : Igen,én hülyeségnek tartom az értékelést. Itt mások is írták,hogy az nem kéne. :)

Ahelyett tényleg lennének rangok. :)

Ha meg a többség a százalékra szavazna,akkor úgy lehessen megoldani,hogy MI adjuk meg a százalékok értékét. De aki nem szeretné a változást...Erre az oldalra szerintem ráférne. És ahelyett,hogy engem b*sznál le,amiért ilyen sok hülyeséget írtam,a kérdésre válaszoltál volna.

2016. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

DistributorofJustice !


Nekem tetszik az ötleted ! :)


Igen,én is valami hasonlóra gondolnék. Erre az oldalra tényleg ráférne a változás.


18#: Miért kellett kritizálni DistributorofJustice válaszát ? Igaza van neki,inkább a kérdésre válaszoltál volna,ne mások ötleteit offoljad !

2016. aug. 23. 08:52
 10/21 anonim ***** válasza:
am 89%-os van egy ötletem h bebizonyíthasd egyszer és mindenkorra h nem vagy modi. Írasd ki a neved egy időre aztán vki linkelje be azt a 2010-es kérdést ha ott nem változik meg a név akk 100% h nem lehetsz az, és végre békén hagynak.
2016. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!