Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs elegetek a bunkó válaszo...

Nincs elegetek a bunkó válaszolókból?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mostanában eléggé megszaporodtak az ilyen válaszok, azokban a kategóriákban is, ahol eddig nem voltak, pl. állatok. Ha csak 1-2 lenne, nem húznám fel magam rajta, de már napi szinten találkozom ilyen debilekkel, akik semmi értelmeset nem írnak, csak direkt meg akarnak bántani másokat. Kéne valami, ami megakadályozza ezt, mert a moderátorok sem lehetnek ott mindenhol. Pl. jó lenne, ha a válaszokat is lehetne egy gombnyomással töröltetni, mint a kérdéseket, vagy akinek bizonyos % alatt van a válaszainak hasznossága, azt ki lehetne tiltani. Amki tényleg normálisan válaszolgat és nem csak bunkózi akar, annak szerintem 70-80%-nál nem megy lejjebb a százaléka!
2010. febr. 12. 15:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

mi közöd hozzá? ;)

amúgy én is utálom

2010. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:14-es: az oldal legalján van az email-cim:


idemásolom: info (kukac) gyakorikerdesek.hu


Egyébként ez a legjobb megoldás, mert igy a bunkócska nem örül annak, hogy reagálnak a válaszára, csak egyszerüen eltünik a szövege.

2010. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
1.Nekem pl az is rosszul esett,mikor vki kérdezte,h ha özvegy szülőtök új párt találna,örülnétek neki? Beírtam őszintén,h nem örülnék neki,erre +kaptam h 0%-ban hasznos a válaszom! Milyen alapon? Beírtam megint,h lehet lepontozni,de a mostohaszülőség...
2010. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2. a mostohaszülőség ritkán alakul jól és normális szülő nem visz oda új házastársat ha tudja,h a gyerekei nem dolgozták fel apjuk/anyjuk halálát! De erre nem írtak semmit ill nem pontoztak...
2010. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2010. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nincs elegem. Ha elegem lenne, ez azt jelentené, hogy a életből van elegem. Mert ilyen az élet, hogy ha felteszek egy kérdést (a gyk-n is, meg máshol is), arra bizony nem mindig csak olyan válaszokat kapok, amilyeneket szeretnék vagy elvárok. Ezzel együtt kell tudni élni. Ha nagyon méltatlan, hülyén személyeskedő a válasz (ez azért nálam nagyon ritka), akkor nem foglalkozok vele, nem érdekel. Ha válaszra érdemes, akkor próbálok vitatkozni, visszautasítani. És van olyan, hogy még röhögök is az ilyen beszólásokon, mert még ha én vagyok is a célpontja, akkor is jó poén.
2010. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22:07-es: Köszi!-)
2010. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
...és a "bunkó" kérdezőkből, és az általuk, a normális válaszolóknak címzett, kommentekből?
2010. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én most konkrétan olyan válaszokra gondolok, mint az, hogy valaki feltesz egy kérdést a macskájáról, kutyájáról és akkor beérkezik olyan válasz, hogy öld meg és nem lesz vele gondod. Szerintem ez több, mint bunkóság.
2010. febr. 14. 19:11
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyetértek veled. Nem egy Állat-kategóriás kérdésben találtam már iszonyú kommenteket :( Szerintem kéne egy minimális határ, ami alatt az ember nem kommentálhat, pl. 40%, vagy nem tudom :( Nincs jól ez így...
2010. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!