Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs elegetek a bunkó válaszo...

Nincs elegetek a bunkó válaszolókból?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mostanában eléggé megszaporodtak az ilyen válaszok, azokban a kategóriákban is, ahol eddig nem voltak, pl. állatok. Ha csak 1-2 lenne, nem húznám fel magam rajta, de már napi szinten találkozom ilyen debilekkel, akik semmi értelmeset nem írnak, csak direkt meg akarnak bántani másokat. Kéne valami, ami megakadályozza ezt, mert a moderátorok sem lehetnek ott mindenhol. Pl. jó lenne, ha a válaszokat is lehetne egy gombnyomással töröltetni, mint a kérdéseket, vagy akinek bizonyos % alatt van a válaszainak hasznossága, azt ki lehetne tiltani. Amki tényleg normálisan válaszolgat és nem csak bunkózi akar, annak szerintem 70-80%-nál nem megy lejjebb a százaléka!
2010. febr. 12. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz irni a moderátoroknak emailt, a kérdés cimével és a válasz idöpontjával, akkor törlik a hülye válaszokat, illetve ha rendszeres, akkor kizárják az illetöt.
2010. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Az emailcim az oldal alján van megadva.
2010. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
de nagyonís
2010. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg van pár ilyen, de engem nem zavar.

A bunkót úgyis leoltják a következő válaszolók.

2010. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet írni az e-mail címükre. De nem szeretnék állandóan írogatni, valami olyan rendszer kéne, amilyet már leírtam.
2010. febr. 12. 16:05
 6/22 A kérdező kommentje:
Igaz, h leoltják, de szerintem ők ezt élvezik. Reagálnak rá az emberek, tehát meg vannak bántódva, tehát elérték a céljukat.
2010. febr. 12. 16:06
 7/22 anonim ***** válasza:
Hol tudok írni a moderátornak, mert a kérdésem alján sehol nem találom, vagy csak néha jelenik meg kérdésenként.? Bocsi hogy kérdek.-)
2010. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
16:06 igazad van. én is érzek ilyet néha. persze szoktam hasznos válaszokat is adni. bunkó válaszokat csak a hülye kérdések alá szoktam (bár lehet ami nekem hülye, az másnak fontos), de jól esik az az igazság, és szerintem ez valakiknek még tetszik is, mert mindig van aki felpontozza a válaszom:D
2010. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De hogy tudod meg hogy felpontozzák a válaszod, az hol jelenik meg.?
2010. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
hát onnan sejtem, hogy volt amikor volt egy 7%os válaszom, másnap nézem, akkor meg már huszonvalamennyi volt, 23 azt hiszem..és ebből gondoltam
2010. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!