Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Amit máshol nem mertél, itt...

Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted. Igaz ez még erre az oldalra?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt veszem észre, hogy a kérdésekre érkezett válaszok több mint fele rosszindulatú, provokatív, sértő. Ha valaki mondjuk hülyeséget kérdez, akkor miért nem lehet csendben maradni, miért kell egyből leoltani? Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Miért kell hülyeségeken fennakadni?
2009. dec. 23. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell fenakadni rajta , de jó leosztani a másikat következmények nélkül
2009. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre.
2009. dec. 23. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem igaz még erre az oldalra, aki meg másnak rosszindulató, sértő, provokatív választ ad, majd meglátja, hogy milyen, mikor az ő kérdésére reagálnak így. Az én kérdéseimre is sok rosszakaró ember ír, de sajnos ezeket nem bírjuk kíszűrni, kitörölni, és amiben sértő szavak vannak, sajnos átjutnak a szűrőn kicsillagozva/kipontozva/külön írva.

Egyébként én megmerem kérdezni, amit megakarok tudni, és mivel anoním az oldal, szerintem mindenki. Nem tudom a választ arra, hogy miért kell mindenkit oltogatni, de sajnos az emberek többsége mostmár ilyen.

2009. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos az emberek többsége ma már nagyon bunkó és primitív. De ha valamit megszeretnél kérdezni az oldalon, ez ne gátoljon meg benne. Én el sem olvasom azokat a "válaszokat", amiknek már az első pár szavából is tudni lehet, hogy rosszindulatú. Nem is reagálok rá semmit. Semmibe sem nézem az ilyen "embereket". Tedd ezt Te is:)
2009. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted.

Ez azt jelenti h amit otthonn családba barátoktol iesmi nem mertél +kérdezni,azt itt megkérdezheted,mert ugyse tudják kivagy igy nem i olyan ciki..

és nem az az oldal szlogenje,h:

ha itt kérdezel valamit,tutu,hogy nem sértő válaszokat adnak.


szerintem a kérdésed nem nagyon kapcsolodik a szlogenhez..


válaszolos csaj

2009. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 32%-ban hasznos válaszokat ad."


ez mindent elárul...

2009. dec. 25. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

egyetértek az elsővel :DDD

olyan jó gonosznak lenni és tudni hogy ugysem tud semmit csinálni max visszavág.

De azért néha elcsodálkozom hogy feltesznek olyan kérdéseket amit még a 11éves hugom is tud. Ennyire buták az emberek?

2009. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mért árulna az el mindent? rengetegszer lepontoznak mindenkit ok nélkül.
2009. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan már nem. Mert ha véletlen fel merek tenni egy kérdést, amit máshol nem, leosztanak a sárga földig.
2010. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!