Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titkoljátok, szégyenlitek,...

Titkoljátok, szégyenlitek, hogy feljártok erre az oldalra? Volt már, hogy letagadtátok?

Figyelt kérdés
Nem egyszer hallottam már hogy társaságban titkolják, hogy feljárnak erre az oldalra. Sok "idióta" kérdés felkerül f@cebookra is, nyilván ha szóba kerül ez az oldal, mindenkinek a szerelem/szex témakör jut először eszébe. Sokan azt sem vállalják fel, hogy kérdést tettek fel ide. Ti hogy vagytok ezzel? Kellemetlennek érzitek, ha szóba jön? Nyilván a mottó is az, hogy amit eddig nem mertél, itt megkérdezheted. Ezért alakult ki ez? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 30. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szégyenlem.Nekem senkim sincs már sajnos.És itt anonimban azt kérdezek amit akarok.Haveroktól,ismerősöktől nem mernék néha 1-2 dolgot kérdezni.Habár ki tudja,lehet hogy 1-2 ismerősnek válaszoltam már,vagy ők válaszoltak nekem.
2011. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyan így vagyok vele, nem kizárt. Néha még elfogulatlanabbul is válaszolnak, mint a közeli ismerőseid.
2011. jún. 30. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene titkolni, vagy szégyellni?

Én még híresztelem is a családban, rokoni vagy ismeretségi körben, hogy a legeslegjobb közvéleménykutatási módszer névtelenül kitenni egy kérdést és várni az adott esetben teljesen eltérő értékrendű válaszokat. Ennél objektívebb dolog nem kell.

2011. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is csak magamból tudok kiindulni, én sok emberről utólag tudom meg, hogy egyáltalán regisztrálva van. Ha meg feljön a téma, akkor sokan "úú, te komolyan oda jársz?". Bár gondolom akkor ez csak az én 'mindent cikizzünk ki' korosztályomban fordul elő :) 15/L
2011. júl. 1. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem dicsekszem vele, mert magánügy. Minek azt tudni bárkinek is? Most számoljak be mindenkinek hogy mit csinálok a neten?
2011. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem fölösleges titkolni. Szégyellni meg még inkább. Sok cikis dolog van, de ez pont nem az. Amúgy meg lemerem fogadni, hogy mindenki leszólja (az én baráti körömben is vannak páran), de vagy nem próbálták még ki, vagy ők szégyenlik, hogy bizonyos időközönként meg-megnéznek dolgokat. Én sokáig nem regisztráltam be, mert beírtam google-ba, és vagy itt regi nélkül, vagy más oldalon megtaláltam a választ, amit kerestem. De jobban döntöttem, hogy regisztráltam, mert rengeteg kérdésemre kaptam választ, amit ha mondjuk a "gyakorikérdések ellenesektől" kérdeztem volna meg, még mindig tudatlanul néznék rájuk, és ők is rám... -.- szánalmas hogy idáig jutott el a világ!
2011. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem szégyenlem sőt.. több barátnőmnek is meséltem már erről az oldalról,azóta mindenki fent van :)

ez egyáltalán nem ciki.én nagyon szeretem ezt az oldalt,kb.3 éve regisztráltam és egyáltalán nem bántam meg,szóval.. nincs amiért letagadjam vagy eltitkoljam.

2011. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem szégyenlem, sőt ajánlottam is ismerősöknek az oldalt. Olyan jó dolog, hogy amikor egyedül érzed magad egy problémával, kétségbeesett vagy és kiírod ide többnyire megnyugtató választ kapsz és rájössz, hogy tényleg csak a te szemedben nagy az a probléma.

20L

2011. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!