Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tesznek fel olyan...

Miért tesznek fel olyan kérdéseket amik már másnap nem érnek semmit?

Figyelt kérdés
pl, hogy lesz a hétvégén szavazás vagy, hogy mi volt a tegnapi szellemekl suttogó részben és hoppá már másnap semmit sem érnek... miért nem törlik ezeket a kérdéseket?
2008. júl. 18. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

utalom a szellemekkel suttogot!

tegnap anyam nem akarta megsutni a kajamat mert ezt a szart nezte inkabb (raadasul ismetles volt), en meg jol ehen maradtam. a franc essen bele a delutani sorozatokba! idopocseklas semmi mas.

2008. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem sütötted meg magadnak? Az anyád nem a rabszolgád. Amúgy én is utálom a Szellemekkel Suttogót.
2008. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
én nagyon szeretem a sorozatot,!de a kérdésre válaszolva: a kérdezőknek csak az a lényeg h.egy számukra, a kérdezés pillanatában fontosnak tartott infot megtudjanak,nyilván ők is tudják h.ezekre csak 1-2 válasz érkezik pár órán belül és kész..de ők kielégítik a kiváncsiságukat.végülis tényleg törölhetők lennének,de hátha valamikor még visszakeresné az illető,szóval ezek is megmaradnak..
2008. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1%
siettem es nem volt idom, ha viszont megsutotte volna mielott hazaerek akkor addigra kesz lett volna. kb 10 percig voltam otthon, ennyi ido semmire sem eleg :(
2008. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát... én részről jó, és részről rossz ötletnek tartom. Jó, mondjuk ez egy jó példa, hogy miért jó ötlet. Mert ha megkapta a választ akkor annyi, és mást talán nem foglalkoztat, vagy látta, vagy nem is nézni. DE ha mondjuk valaki a 72 ürás tabiról vagy oylanról kérdez aki bárki mással megtörténhet azt nem kéne. De az is igaz, hogy itt nemhiszem hogy vannak olyanok akik visszakarsnek, hogy ne tegyenek fel ujat. Ugyhogy a tényleg 1 napos kérdéseket lehetne törölni, de ami mással megtörténhet... hátt... Fene se tudja. Amugy már én elgondolkodtam ezen.
2008. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
És szereinted a honlapszerkesztőknek van erre idejük, kapacitásuk? De ha valaki ügyes akkor írhat valami szűrőprogramot ami 100% os hatékonysággal kiszűri automatikusan az 1 napos kérdéseket.
2008. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
te miért tettél fel egynapos kérdést???
2008. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Mi lenne ha esetleg önvédelemből nem foglalkoznál azzal ami nem köti le az érdeklődésedet?

Olyan relativ az,hogy kinek mi a fontos és hogy mennyi ideig...

Nagy a választási lehetőség,sok minden belefér!

A tolerancia sok mindent segit megérteni és elfogadni.

2008. júl. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. válaszadó, te honnan veszed, hogy én feltettem ilyen kérdéseket?
2008. júl. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!