Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Őszintén, volt már olyan,...

Őszintén, volt már olyan, hogy valamilyen szinten kamu választ írtál az oldalra?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy átlátszó hülyeséget vagy szándékos megtévesztést, hanem arra, hogy magadat alátámasztandó olyasmit írtál le, ami nem is történt meg veled vagy egy kicsit elferdítetted az igazságot.
2009. nov. 28. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
nem. Különben mi értelme lenne az egész oldalnak?
2009. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor az igaz embereket, akik bevallották, kitiltják, mert benne van a szábályzatban, de csak akkor ha a többség a kérdéseidnek ellentmondó. Én néha, DE csak egy picit.
2009. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

mi értelme lenne? Mert itt a kérdezőt szolgáljuk mindig. Én néha picit ferdítek pl. azért, hogy őt segítsem, hogy bizony megtörténhet ilyen is és ilyenkor én ezt tettem, amit valójában nem tettem, de úgy cselekedtem volna.

Csalt már meg a barátnőd? Úgy tartja hitelesnek a kérdező ha azt mondom igen. Mert pontosan tudom mit tennék, kidobnám a hóra.

2010. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem, mert nem sok értelme lenne.
2010. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!