Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Előfordult már a világtörténel...

Előfordult már a világtörténelem folyamán, hogy a gyakorin valakinek a %-a nőtt volna? Vagy törvényszerű, hogy mindig csak csökken?

Figyelt kérdés
Rengeteg 100%-os válaszom volt, na meg persze néhány 0% is - és időnként meg csak úgy leballag egy-egy %-ot. Ez életem legnagyobb problémája, mielőtt valaki rákérdezne, közlöm, gyorsan.

2013. máj. 27. 09:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem stabilan csökken a %-om. Igaz, kezezni nem szoktam, és nem tudom kihagyni a "magas labdákat" pl ezo témában.
2013. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ez fárasztó a gyk-ban, azok a kisstílű "válaszolók", akik végigszánkáznak a kérdéseken, és érdemben hozzászólni nem tudnak, csak lepontoznak, mint itt is elkapta most egy ilyen tájfun a sort.
2013. jún. 5. 13:51
 23/27 A kérdező kommentje:

..mármint nem ennél a kérdésnél, máshol tarolt a tájfun...


Köszönöm a hozzászólásokat!

2013. jún. 6. 10:35
 24/27 A kérdező kommentje:
Annyira elegem van ebből az eszetlen pontozásból.
2013. nov. 22. 19:28
 25/27 anonim válasza:

Ha az ezo és politika rovatokba írsz, akkor garantáltan csökkenni fog :)


Én nem szoktam figyelni a százalékomat, de most megnézem.

2013. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
igen, kb 3 évig nem léptem be és közben, 6% emelkedett.
2013. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

nekem csak lefele megy - pedig nem ritka, a 100% sem.. a családiban és a pol.ban tombol leginkább az eszetlenség. Az a baj, hogy elkedvetlenít. Alapvetően segítő szándékkal írok, és 2 mp alatt nulla lesz (ezt hogy csinálják, azt nem tudom), míg más aki csak pl. elmondja neki ez milyen jó, és mennyire nem gond stb. az 100%. Csakhogy az épp, hogy neki ez nem gond, nem segítő, inkább csak hencegő. Minden helyzet más és más. Abból az adott információkból és adott kérdésből próbálom a segítést. Ami persze nem mindig sikerül. Jól van, csak egy kicsit jöttem ide panaszkodni, én is tudom, hogy mindegy a % és a pont.

Üdv Néktek (mindenkinek zöld)!

2013. nov. 23. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!