Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Előfordult már a világtörténel...

Előfordult már a világtörténelem folyamán, hogy a gyakorin valakinek a %-a nőtt volna? Vagy törvényszerű, hogy mindig csak csökken?

Figyelt kérdés
Rengeteg 100%-os válaszom volt, na meg persze néhány 0% is - és időnként meg csak úgy leballag egy-egy %-ot. Ez életem legnagyobb problémája, mielőtt valaki rákérdezne, közlöm, gyorsan.

2013. máj. 27. 09:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Nekem spec naponta valtozik 70 es 72 kozott.
2013. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy nőni is szokott. Nekem most jó ideje 80%, de volt 64 is. Egyetlen napig 81%. Ha nem írnék az ezoba, menne feljebb is. :-)
2013. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém is jójózik:) ez tök normális. Írj többet és idővel beáll egy viszonylag stabil szintre.
2013. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
nekem szép lassan megy lefelé, ne is törődj vele
2013. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek zöld (hadd nőjön az a fránya %) Viszont, én nem ezt tapasztaltam, hanem, hogy lefele ballag, lassan, de biztosan.. Igen, vannak aláaknázott területek, ezo, pol.. De azért furcsa, hogy most ment le, mikor az utóbbi időben több 100%os válaszom volt, meg is állapítottam, mily zseniális vagyok, és tessék.. más nem úgy gondolja. :) Egyet biztosan tudok: ha a kommentemben szerepel a "felelősség" "felelősségvállas" "felelősségteljes döntés" "döntés szabad akaratból, értelmemmel megvilágosítva "

- akkor minusz91%-ot ér a mondás, és zuhanórepülésben megyek lefele. Hogy miért? nem tudom.

2013. máj. 27. 10:43
 6/27 A kérdező kommentje:
*"felelősségvállalás"
2013. máj. 27. 10:45
 7/27 anonim ***** válasza:

A pontjaim jojóznak, szinte naponta ugranak 30-50-100 vagy akár több pontot is le-fel, de érdekes módon, a %-os érték mindig marad változatlan, ill. ha mozdul, akkor csak lefelé mozdul, a jojóban a % érték nem jojózik.

Egyébként ezt már én is megfigyeltem.


Másrészt azt sem értem, hogy a fenébe van, hogy szinte naponta ugyanannyi kérdésre válaszolok, és egyik nap felfelé mennek a helyezéseim, másik nap szinte minden témakörben csak lefelé. Hogy mit táncolnak ezek a pontok össze-vissza éjszakánként?

2013. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7-es ez jó:))) én is hasonlót figyeltem meg. Táncolnak! Igen. Kosztolányi Dezső, a tiszteletbeli, halhatatlanok csarnokából gyakorizó (örök 100%-on) erről is ír:


"Szájtátva álltam

s a boldogságtól föl-fölkiabáltam,

az égbe bál van, minden este bál van

és fölvilágolt mély értelme ennek

a régi, nagy titoknak, hogy a mennynek

tündérei hajnalba hazamennek

fényes körútjain a végtelennek."


[link]

2013. máj. 27. 11:00
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A változás lehet régi kérdés miatt is. Van aki egy-két éve álló kérdést is képes pontozni, vagy hozzászól úgy, hogy már az első válasz is elegendő volt, semmit nem tesz hozzá, d azért ír valamit, meg kezezik.
2013. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez azért elég durva!

Csak azt nem tudom, mi öröme van az ilyennek, ha ezt csinálja?

2013. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!