Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány százalékosok vagytok?...

Hány százalékosok vagytok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, ha válaszolok valakinek a kérdésére, ahogy elküldöm a választ, egyből 91 %-os vagyok. Ha egy szót irok, ha több mondatot.

És még erre jönnek a lepontozások?

És ilyen hülyeségek miatt idegeskedünk?

Szép napot mindenkinek!!


2009. szept. 4. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha te ez miatt idegeskedsz, úgy kell neked!

Én 91%-os vagyok.

VAn egy összesítés,hogy az adott válaszadid mások szerint hasznosak, vagy nem hasznosak , és ez alapján kiderül, hogy hány százalékban adsz hasznos válaszokat.

2009. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem a 91%-ot pontozzák le. Ha megnézed mások válaszait, alá van írva, hogy hány %-ban hasznos válaszokat ad. Az felett jelenik meg, hogy ez a válasz 100%-ig hasznos, ezt lehet a kezekkel lepontozni. Az a lényeg, hogy a 91%-od a válasz hasznosságod erre a napra, ezt így nem lehet lepontozni, csak úgy, ha sok válaszodat lepontozzák, másnapra változhat.
2009. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Mit foglalkozol a pontozással,minek idegesíted magad emiatt?Talán unatkozol?Jó nagy h.lye volt aki ezt kitalálta,mert egyáltalán nem mutat meg semmit.Nagyon sok esetben a normális válaszokat pontozzák le,csak mert nem tetszik.Csak egy példa,nézd meg amikor gyerektartás fizetési kérdések vannak,az új macák és a díszpéldány apukák anyukák lepontozzák azokat a válaszokat,miszerint minden szülőnek 50-50%-ban kellene agyerekéről gondoskodnia.Mert nem ezt diktálná a józan ész?Nem tesz meg mindent egy normális szülő agyerekéért?Dehogynem!

De ha az a kérdés,hogy lopjuk-e meg a régi gyereket,akkor ha erre azt válaszolod,hogy ez mekkora bunkó szemétség le vagy pontozva.De sok példát lehetne felhozni.Mindenki aszerint elfogult amilyen helyzetben éppen van.Nem számít a józan ész.Ha meg véleményekre kíváncsi a kérdező,azon mit lehet lepontozni?Mindenki leírhatja a sajátját,és majd a kérdező eldönti neki hasznos-e.

Sokaknak ez a szórakozás,hogy lepontoznak.

Ne törődj szerintem Te sem ezzel,nem számít semmit.

2009. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
87%
2009. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%
nemtom, de úgyis mindjárt megjelenik...
2009. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én ezen még véletlenül sem idegeskedek.

Bocsi ha félreérthető voltam.

2009. szept. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!