Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire vagy elégedett a...

Mennyire vagy elégedett a kérdéseidre kapott válaszokkal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közepes mértékben. Sokszor a többiek sem tudják jobban. Ugyanúgy laikusok mint én. pl. egészség témakörben teljesen felesleges kérdezni, inkább irány az orvos, több érteme van
2009. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többnyire nem.
2009. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok elégedett velük, mert 50%-uk mindig másról szól. Tehát ha felteszem ezt a kérdést pl hogy: "vérfertőzés-e első unokatestvérrel összeházasodni" akkor nem azt a választ kapom hogy igen, vagy nem, hanem azt hogy "fúj hát ha van hozzá gusztusod" meg "jó undorító vagy". Holott egy szóval sem mondtam hogy én akarok vele házasodni csak feltettem egy kérdést.


De pl feltettem ezt a kérdést: Mi lesz a diákhitelemmel ha meghalok?

Engem konkrétan az érdekelt hogy mi a helyzet ilyenkor, mondjuk elüt az autó vagy hasonló, hogy a szüleimre esetleg ráterhelik?

Erre milyen válaszokat kaptam? Miért akarsz ilyen fiatalon meghalni, szerintem gondold át blabla... tehát megint nem kaptam választ a kérdésemre (persze később igen mert jött rá normális válasz is).

Vagy megkérdeztem hogy toplistán ezért vagy azért feljebb lehet e kerülni. Nem azt kaptam válaszként hogy igen ezzel feltudsz, vagy ezzel nem tudsz, hanem azt hogy "és akkor mi van ha feljebb kerülsz kit érdekel, boldogabb leszel tőle?"


Szóval nem, nem vagyok elégedett a válaszokkal mert legtöbször nem a kérdésemre kapok választ hanem csak mérhetetlen kioktatást és mutogatást.

2009. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mellébeszélések engem is zavarnak. De a kérdéseim többségénél elégedett vagyok a válaszokkal, mert ha jön is sok rossz válasz/hülyeség is, mindig kapok 1-2 hasznos választ is. Nem haragszom az előbbi csoportra, csak aztán ne nekik álljon feljebb, ha nem felfele pontozom őket.
2009. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálam is folyton piszkálnak.. legjobban az zavar hogy helyesen írok és beszólogatnak hogy tanulj meg írni stb.. stb.. ÉS A KÉRDÉSRE NEM KAPOK VÁLASZT! most is már föltépném a mellkasom mérgembe!
2009. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából rendben van, de én ezektől a válaszoktól nem annyira a Tudást várom (azt inkább a Google-ból keresem), hanem inkább az emberek reakciója, gondolkodása érdekel. És ilyen szempontból működik a dolog többé-kevésbé. De nálam sem múlt még úgy el kérdés (a humor kivételével), hogy le ne barmoljon, ki ne gúnyoljon valaki Legalább egy). Mondjuk ezt se bánom túlzottan, mert hát az ilyen reakció is az élet része, sőt, néha belátom, hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést, ami kínálta magát az ilyen beszólásra. Ilyenkor én is röhögök rajta.
2009. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyrészt igen, a kérdésekkel már kevésbé. pl. a Terhes vagyok? kérdés... mi értelme találgatni, ha veszel 600ftért egy tesztet, ami biztosat mond? Én az ilyesmiben nem bíznék arctalan, névtelen emberekben. Pff most se a kérdésedre válaszoltam =]
2009. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az olyan kérdezőket lőném főbe, akik sportot űznek abból, hogy lusták keresni is, meg egyáltalán gondolkodni is, és itt kérdezik meg, hogy mennyibe kerül egy buszjegy, ahelyett, hogy a Volán oldalán nézne széjjel, meg hogy X weboldalon a topicját hogy tudja bezárni. Holott topicnyitás előtt el kell(lett volna) olvasni az odavágó passzust, és akkor talán nem okozna neki gondot a bezárás.
2009. szept. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában nem.

Ha a poliika témakörben felteszek egy kérdést, nagyrészt nem a kérdésemre érkeznek válaszok, hanem a válaszokra, nagy vita keletkezik, egymás anyját szidják ahelyett, hogy higgadtan a kérdésre válaszolnának. Megy a gyűlölködés.


Valamelyik nap megkérdeztem, hogy gimikben mi alapján döntik el, hogy ki mennyi ösztöndíjat kap, mert én az átlagom alapján most ösztöndíjas leszek és szeretném tudni, mire számítsak. Erre olyan válaszok jöttek, hogy "gimnáziumban ösztöndíj? ilyenről nem is hallottam", meg "gimikben nincs ösztöndíj". Na ne mondja már, ha én meg biztosra tudom, hogy kapni fogok....


Vagy párkapcsolat témakörben felteszek egy kérdést, elmondom min vesztünk össze durván a barátommal és szerintük rosszul látom a dolgokat vagy nem hibáztam... Erre megkapom, hogy "hülye 18 éves ribi vagy". Pedig szó sem volt arról, hogy félrek*rtam, ami miatt megillethetne a ribi jelző...


Az emberek mindenbe bele akarnak szólni, abba is, amiről nem tudnak semmit, ezért gyakran jönnek nem hasznos válaszok. Valamint azt tanácsolnám néhány embernek, hogy tanuljanak egy kis jómodort, mert a tisztelet interneten is kijár a másik embernek, nem csak akkor, ha szemtől szmben beszélgettek.

2009. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

50% - oké, megtudtam, amit akartam

30% - félreinformáltak, veszekednek, beszólnak

20% - válasz sem jön, vagy ha mégis annak értelme sincs

2010. márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!