Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszene ez a fajta pontozás?

Tetszene ez a fajta pontozás?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy valaki lepontoz vkit azért, mert nem ért vele egyet. Vannak olyan kérdések, amelyekre minden válasz hasznos. Pl. hány szexpartned volt... ha vkinek 1 volt, akkor az hasznos, de ha vkinek 200 az ugyanúgy hasznos. Ilyenkor jönnek a szüzek vagy a prűd csajok és lepontozzák.

Szerintem úgy kellene, hogy lenne két százalék. Az egyik, hogy hány %-ban hasznos-e a választ. Ezt csak a kérdező tudná pontozni.

És lenne egy másik, amire a többi válaszoló tudna pontozni: "egyetértek" vagy "nem értek egyet"

Szerintem így sokkal korrektebb lenne.

Nektek mi a véleményetek erről?


2009. júl. 13. 02:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vagy még az lenne jó szerintem, ha egy vki 1 percen belül csak egy választ pontozhatna. Így nem lenen olyan, hogy vki végig lepontozza az összes választ.
2009. júl. 13. 19:37
 12/14 A kérdező kommentje:
11:09, kur.va az, aki pénzért szexuális szolgáltatást nyújt. Az kr.rva. Hadd döntsem már el én, hogy hány férfivel akarok szexelni összesen. Amúgy meg nem veled van a baj, hanem azzal, aki lepontozza az olyat, aki többet volt.
2009. júl. 13. 19:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Írta valaki és totálisan egyetértek vele, hogy az nagyon jó lenne, ha a százalék mellé oda írnák, hogy hány ember pontozta a választ, esetleg ebből mennyi hasznos, mennyi nem hasznos, mert szerintem nem mindegy, hogy 3 ember értékelt, vagy 30.
2009. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene!
2009. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!