Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől függ, hogy melyik...

Mitől függ, hogy melyik kérdést rakják ki facebook-ra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 18:24
 1/6 Strigi ***** válasza:

Azt rakják ki, amire vicces válasz érkezik.


Bocs, ezt már nem fogják.

2012. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XDD, értem akartam írni h a pics*ba dekar, de az olyan mintha azért írtam volna h vicces legyen es rakjak ki. na mindeggy mar ezis ilyen...
2012. máj. 22. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért elgondolkodnék a moderátorok helyében, hogy mit is mutatnék meg az oldalból. Mert lassan viccrovat a gyakorikerdesek.hu facebook-profilja, márpedig ez az oldal nem erről szól. A napisz.ron is van elég gagyi gyikes kérdés...
2012. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van. ha már kiraknak kérdéseket, akkor én a helyükbe egy két poénos mellet valami elgondolkodtató, érdekes, jó kérdéseket is kiraknék. azmeg hogy az adminok fennhadják a szánalmasan átlátszó "vicces" kérdéseket... lehet h ezekkel a kerdesekkel akarnak nagyon nezettséget elérni
2012. máj. 22. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze az ünnephez?
2012. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most ünnepeljük azokat a kerdesek amelyek a nem megfelelő kategóriákba lettek írva.
2012. máj. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!