Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit rakjak fel Facebook-ra?

Mit rakjak fel Facebook-ra?

Figyelt kérdés
másnak tele van az üzenőfala, az enyém meg alig halad..:S:S nem tudok mit kiírni
2011. ápr. 17. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Linkeld be az egyik kedvenc videódat,zenédet youtube-ról.

Játssz valamin és az általad elért eredményt rakd ki.

Van azok a "Melyik a jobb" cuccok mint pl: Coca vagy Pepsi.

Idézetek vannak még, meg kívz.

Találsz valami jó ,vagy érdekes képet a neten ,és akkor azt belinkeled.Számtalan mód van. REMÉLEM SEGÍTETTEM.

2011. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bumbi02 ***** válasza:
miér bszki mi ez verseny? hogy minél többet posztoljunk ki? a melyik a jobb, arról meg annyit hogy eszméletlen egy nagy hülyeség...igazából a posztolások 80%-a érdemtelen hülyeség.... ne azér posztolj ki valamit mert ugyérzed hogy kell, hanem azért mert AZ JÁR A FEJEDBEN....
2011. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok és a másodikhoz szólok.

Igen nem kell ,de ha ezt kérdezte akkor?

Meg lehet ,h nem kötelező,de ha már ilyenek a feltételek akkor menni kell az árral.Mert akkor lehet unalmasnak fogják találni pár felhasználó.

Engem sem érdekel túlságosan,ritkán face-ezek,de ha már a tanáraim, és minden barátom fent van akkor tartani kell velük a lépést.

2011. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!