Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem követitek nyomon a...

Miért nem követitek nyomon a válaszaitok sorsát?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam itt kérdezni, de nem igazán alakul ki párbeszéd köztünk. Ha valamit visszakérdezek, mert nem volt világos a válasz, általában nem válaszol rá senki.
2009. jún. 13. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is tapasztaltam. Tudod, mindenki magából indul ki.. én, ha válaszolok valamire, utána vissza szoktam nézni, hogy van-e vmi kiegészítés, kérdés, vagy nincs. Gondolom, ezért is várnánk el hasonló hozzáállást, ha mi kérdezünk. Én mindig azzal nyugtatom magam, hátha pont az, akitől visszakérdeztem, csak hétvégén jut nethez, vagy éppen beteg, vagy nyaral, vagy nem tudom. Nem érdemes bosszankodni rajta! :) Egyébként az tök jó, hogy a Megválaszoltak-ban előrébb ugrik egy kérdés, ha a kérdező kommentelte, vagy, ha új válasz is jött. Sokszor van, hogy a kiegészítések miatt akár 3-4 választ is küldök egy kérdéshez.
2009. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, ez engem is bosszant, viszont ha tényleg fontos lenne amit visszakérdeznék, akkor ott a "privát e-mail a válasz írójának", ami tök jó, mert azt szinte biztos hogy elolvassa... sokszor kaptam már így segítséget. Volt akivel hosszabban is leveleztünk utána...
2009. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én is meg szoktam nézni, igaz nem minden nap, talán 2 naponta, mert nagyon kíváncsi vagyok pl arra is h mások még mit gondolnak avval a témával kapcsolatban. Ha meg még eszembe jut valami akkor újra írok.
2009. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Privátot nem nagyon szoktam írni, de köszi, jó ötlet.
2009. jún. 13. 13:07
 5/9 anonim válasza:
100%
13:03 vagyok. Én akkor írok privit ha még mindig kéri a segítséget a kérdező v én tudok vmi olyan írást küldeni ami segít :)
2009. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én szoktam privátot írni,de mi van akkor ha nem nézi meg az üzeneteit?Én is csak reggel szoktam.
2009. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam követni.
2009. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én privátot csak ritkán írok, mert én is magamból indulok ki, és én is vissza szoktam mindig olvasni a megválaszoltjaimat is, illetve a kérdéseimet is, és mások tapasztalataiból, ötleteiből már sokat tanultam. Ezért inkább kiírom, ha van hozzáfűznivalóm, hátha másnak hasznos.
2009. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én általában válaszolok, de nem mindig jut időm azonnal, néha csak pár nap múlva jutok gépközelbe, ha pedig volt már hasznos válasz, akkor nem mindig nézem meg a többit.
2009. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!