Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T i is nyomon követitek a...

T i is nyomon követitek a zivatarokat?

Figyelt kérdés
én imádom folyton a radarképet lesem valamelyik honlapon ha egy cella lép be az országba
2010. aug. 11. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a farkam is feláll!!!

Na amúgy én azért nézem, mert motorozom és nem olyan vicces mikor elkap az eső, szal van amikor órákat ott ülök, hogy merre megy...

2010. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne,hogy hol követed nyonmon..,kiváncsi vagyok rá!Én csak az időjárás grafikonokat szoktam egyébként bújni,az annyira nem érdekes!:s
2010. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
met.hu és ott a radarképen vagy idokep.hu: itt ha nagy viharok vannak akkor részletes radartérképet is kiraknak valamint szokott menni a percről percre és egy nagycsomó város jelenlegi égképét is megnézheted
2010. aug. 11. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a met.hu-t szoktam vizslatni,de akkor ez elkerülte a figyelmem..:/ Köszi szépen,mindjárt megnézem!=)
2010. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az időkép.hu-n szoktam nézni a helyzetjelentéseket. Sokszor egész beleborzongok.
2010. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pl. ezt:

[link]

2010. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez a pénteki zivatar minket telibekapott nagyon megjártuk :S
2010. aug. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!