Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért fáj az itt kommentálókna...

Miért fáj az itt kommentálóknak, hogy én egy "egetrengető problémával" fordulok az emberekhez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Te az vagy akinek a párja chaten puszit küldött? :DD

Vagy csak neked is beszóltak páran? ...


Amúgy nem tudom, gondolom azért, mert ha kis semmiségről kérdezel azt hihetik neked nincs nagyobb problémád és irigyelnek. Néha én is felhúzom magam amikor olyan dolgokat kérdeznek, ami kb lényegtelen. És úgy állítják be, mintha hatalmas probléma lenne. Másoknak ezerszer nehezebb dolgokkal kell szembenézniük... gondolom ez dühítő számukra.


Vagy csak egyszerűen rossz napjuk van és itt vezetik le...

2009. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miből gondolják, hohy hatalmas problémaként állítják be?Ez csak egy kérdés!Senki nem írta a kérdés mellé, hogy válaszoljatok, különben lelövöm magamXD
2009. ápr. 28. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv itt is ((:

Szerintem jobban jártunk volna (; De még nem késtél el vele :DD

Amúgy 3 okból írtam olyan választ, de sajnálattal közlöm, hogy egyik sem tartozik rád :P

De az előző válaszoló feltételezései a közelében se járnak az igazságnak. De nembajaz :P


Pedig még ebben reménykedtem, hogy nem vagy olyan, hogy egyből futsz sírni.. Csalódtam ://

2009. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!