Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérváron állatorvost...

Székesfehérváron állatorvost aki nem egetrengető összegért jönni ki eutanáziát csinálni? Hogy történik az elaltatás?

Figyelt kérdés
3db idős 20kg-os kutyám nem tudom már elvinni,ki kellene jönnie.Mennyibe kerül egy elaltatás?Irnátok nekem dokikat,árakat,elérhetúségeket?(kutyáim 18évesek,3testvér keverék kan.Annó a kuka mellől vettem fel őket.Egyetlen lányom felköltözött Pestre és egyedül vagyok.nem birom már őket eltartani se és alig mozognak már,egész nap csak fekszenek.Az elaltatás mellett döntöttünk)Segitsetek kérlek titeket
2011. márc. 27. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk úgy történt (nagyon beteg volt a rotink, nem volt remény a gyógyulására), hogy kapott egy altató szurit (amit műtétkor is adnak), azután kapta meg, mikor már elaludt, azt, amitől meghalt. Így tulajdonképpen egy pillanatig se szenvedett, mert "belealudt" szegénykém a halálába.

Amúgy, ne haragudj, hogy ezt mondom, de rettenetes önzőség az, amit csinálsz. Megértem, hogy nem tudod már eltartani őket, meg tényleg nem is fiatalok, de megpróbáltad odaadni valakinek őket? Vannak, akik ilyen öreg kutyukat is szívesen befogadnának.

Egyébként tőlünk összesen 4000 Ft-ot kért a doki, de én jóval arrébb lakom.

2011. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Komoly életkor egy kutyának a 18 év.

Általában beadnak egy nyugtató injekciót és utána egy erős altatót, amitől leáll a szív. Fizetned kell a kiszállást, és a két injekció árát, amit kg-ra számolnak

2011. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önző,eukanobával etetem.Ekcémás is az egyik a másiknak tumora van.a 3 SOKSZOR AMIKOR FELKEL NYÜSZÖG,EKKOR SZOKTAM NEKI IZÜLETI TABLETTÁT ADNI.EZEKLET A KÖLTSÉGEKET A MAGAM SZÁJÁTÓL IS ELVONNÁM.Betegek már és sajnálom is őket.Ezért gondoltam az altatásra.Milyen dokit hivtatok és hol lehetne elérni?
2011. márc. 27. 11:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"nem is fiatalok"? "odaadni őket"?Hát nem tudom kedves első,erre mennyi esélyt látsz? 18 boldog évet adott a kuka mellé kidobott kölyköknek.Szerinted élnének még ha nem teszi.Ő látja milyen állapotban vannak a kutyák.
2011. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a válaszokat elnézem, jobban jársz, ha felcsapod a telefonkönyvet, és felhívogatod a környéken lévő dokikat :)
2011. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehet igazad van
2011. márc. 27. 11:38
 7/11 anonim ***** válasza:
A válaszokat nézve csak annyi derült ki,hogy környékbeli még nem írt.
2011. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld megkeresni Dr. Domján Gábort. Nem tudok árat írni,de nagyon korrekt,és nem túl drága.
2011. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dr. Domján Gábort merre találom?van rendelője?
2011. márc. 27. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:

ezt találtam


Hatósági állatorvos

Dr. Domján Gábor

Telefon: 06/30/412-4709

2011. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!