Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mely kérdéseidet törölték?

Mely kérdéseidet törölték?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 10:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

"Egy teljesen szimpla válasz kitörlődött a rendszerből. Ez miért van?

Nem volt benne semmi sértő, vagy ilyesmi. Csak épp nem igazán lehet érteni pár dolgot, mert mások hivatkoztak rá."

nem törölték, de ha jól emlékszem valami üzenetet kaptam, hogy ezzel a problémával inkább küldjek e-mailt

2009. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Én ezt írtam:

Miért nem brügybál a gőrőmbéric a brángálóban?

És kitörölték:(

2009. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

"Téged is Annának hívnak?"

Ezt törölték, pedig szerintem maradhatott volna a többi idióta kérdés mellett.

2009. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak válaszaimat szokták, amikor felhívom a kérdező figyelmét arra, hogy enyhén kategóriát tévesztett, vagy hülyeséget kérdezett. Olyankor mindig kapom az üziket, hogy ejnye-bejnye :)
2009. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Íme egy régebbi kérdésem,melyet töröltek:

Meg lehet e enni a macska alhasi részét?

Dehogy mit miért kérdeztem,azt már nem tudom... :D

2009. márc. 23. 13:20
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja és várok még válaszokat! :) Mindenkit felpontozok:D
2009. márc. 23. 13:20
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
A te kérdésedet nem tudom miért törölték. Oké, abszurd kicsit, de hát azért mert valaki feltesz egy kérdést, az nem azt jelenti, hogy személyesen érinti, nem volt sose olyan szabály, hogy csak olyat kérdezz, ami személyesen érint. Nekem is volt sok olyan kérdésem, ami pusztán információcserére irányult, és le lettem cseszve, hogy miért kérdezek hülyeséget. Pl. amikor megkérdeztem, hogy magába a fájdalomba bele lehet-e halni. Hát istenem, erre voltam kíváncsi, miért ne kérdezhetném meg. A te kérdésed is gondolom ilyen volt.
2009. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Eldöntendő kérdéseket nem lehet föltenni. Van amit emiatt törölnek
2009. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer egy menstruálással kapcsolatos kérdést tettem fel. Akkor jött meg. Semmi durva nem volt benne, de már nem igazán emlékszem rá. Asszem valami olyasmi, hogy tampont, vagy betétet használjak? Kitörölték, és semmilyen üzenetet nem kaptam.
2009. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Nekem egy,úgy látszik az oldal tulajdonosai számára kényes kérdésemet törölték! "Mennyi pénzt hozhat tisztán a tulajdonosoknak ez a weblap ?"(gyakori kérdések.hu)

Ez miért nem normális kérdés?:o

A szabályzatban fogaltakat sértettem volna meg?Talán provokáló,rasszista,trágár,sértő,vagy csak egyszerűen nem normális?Vagy talán senki nem tudhatja rá a választ a tulajdonosokon kívül?:D

2009. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!