Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi kötözködő...

Miért van ennyi kötözködő ember itt?

Figyelt kérdés

Felteszek 1 kérdést tök normálisan, válaszolnak páran tök normálisan, de mindig jön 1 bunkó, aki teljesen félreérti. Irogat 1 csomó h.yeséget, meg oltogat. Lepontozom, kimoderáltatom, erre visszaír még kb. 10szer.

Akkor sem fogok hallgatni jobban a véleményére, de tovább égeti magát. Minek? Miért jó ez neki? Azt hiszi, attól, hogy feleslegesen veri magát, majd a kérdező belátja, hogy egy selejt, v. mi? :D

Nem egy kérdésnél látok ilyet, főleg, ha 20 évnél fiatalabb az illető. Miért kell minden tinit h.lyére venni? Igenis vannak köztük értelmesek, és sok normális kérdésre is olyan eszméletlen bunkó válaszok érkeznek, h nemigaz...


2011. jún. 16. 22:00
1 2
 1/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Miért van ennyi hülye ember?
2011. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Ez a kérdés mióta családi vonatkozik a családi kapcsolatokra?
2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
30%
nem az a gond, hogy nagy az isten állatkertje, hanem, hogy alacsony a kerítés:) egyébként osztom a véleményed...sajna
2011. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Azért mert itt személytelenül ki mer állni ,de szemtől szembe meg behúzott farokkal menekülne.Itt éli ki azt amit az életben nem mer .

Na gondolom le leszek ezért pontozva :)

2011. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

mindenhol akad egy-két nem normális kommentáló.

Te is megteheted,ha nem tetszik a kérdés.Minden butaságban találni néha egy kis igazságot...

2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert ezek az emberek itt élik ki magukat.

Névtelenül, arctalanul van csak nagy pofájuk. A valóságban azért nem biztos, hogy így lenne.


Másrészt a többség nagyon fiatal 10-20(25) közötti. Ha nem primitíven írsz ki egy kérdést, akkor ezek többsége nem érti és jönnek keménykedni, hogy ilyen meg olyan buta vagy...stb.

Okoskodnak. Kiforgatják, félreértik a kérdéseket, szavakat. Van aki direkt bunkózni, beszólogatni jár csak ide.

2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%

Mindenkit lepontoztam!

Pancserek.

2011. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Elsőnek! Nem feltétlen hülye az aki a számodra hülyeséget kérdez. Lehet,hogy neki ez egy olyan gond ami sokat foglalkoztatja és ezért megkérdezi mások véleményét. Az oké,hogy néha megdöbbentően alap dolgokat kérdeznek leginkább a szerelem szex kategóriában. De én azokat sem szólom meg. Egyszerűen nem válaszolok az ilyen kérdésekre. A kötözködőket én sem szeretem.
2011. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
26%
Utolsó! a válaszom inkább az ezotéria ködös ingoványaiban élő lényekre vonatkozik akik a - reptoidot láttam a palacsintámban mit tegyek? és hasonló kaliberű kérdéseket teszik fel.Nos erre épeszű választ nem lehet adni.
2011. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van:)
2011. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!