Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért magázódnak egyesek a gyk-n?

Miért magázódnak egyesek a gyk-n?

Figyelt kérdés
A netes kommunikáció alapvetően tegező jellegű és a gyk azzal, hogy fórumszerűen használják, egy kifejezetten kötetlen, fiatalos párbeszédrendszerre épül. Nekem olyan troll dolog, amikor valaki belemagáz a válaszba/kérdésbe.
2011. jún. 7. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Nem illik interneten magázódni, de ezt sokan nem tudják. Az élő beszédben inkább a magázódást preferálom idegenekkel szemben, de neten teljesen feleslegesnek érzem.
2011. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem illik interneten magázódni?? :D Mond te honnand veszed ezt a hülyeséget?? :D
2011. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha a kérdező magázódva teszi fel a kérdést, akkor nem fogok tegező választ adni rá, még akkor sem, ha előttem tegezték. Szerintem ez alap.
2011. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintünk alap, de egyesek szerint nem illik magázódni neten :DD
2011. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Elfogadom mindenki nézeteit, nem is kell mindenkivel egyetérteni mindenkinek, de szubjektíve én nagyon utálok magázódni az élet összes területén, de ahol az illem megkívánja, ott megteszem. De a gyk-n a kérdések és válaszok 99,99%-ában alapvető a tegeződés, így ezesetben olyan "széllelszemben pisilős" "csakazértises" fontoskodó feltűnősködő dolognak tartom magázó hangnemű kérdéseket. Úgy is mondhatnám, hogy nem "netikettszerű".
2011. jún. 10. 19:32
 16/18 anonim ***** válasza:

netikett??? az meg mi??

ez is valami kocka dolog mi?

2011. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én ha valaki megtisztel avval,hogy magázódik avval én is magázódni fogok,mert megtisztelem evvel.

Persze nem akadok ki ezen,mert sokan vannak akik a tiszteletüket fejezik ki a magázódással.

Elég lehangoló hogy egyesek feljogosítva érzik magukat,hogy egy idősebb embert helyből letegezzenek.

Ha tegeződöm akkor tegezzenek,ha magázódom,akkor tiszteljenek meg avval hogy magázódnak velem.Arról meg nem is hallottam hogy lenne valami szabály a neten való tegeződéssel kapcsolatban.

2011. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tegeződnek.
2011. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!