Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell lepontozni egymást?

Miért kell lepontozni egymást?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy a gyereknevelésben, gondozásban van egyedül üdvözítő megoldás. Egy dolgot több szempontból is meg lehet közelíteni. Egyiknek ez válik be a másiknak meg más,akár egy családon belül is. Azok tudják ezt legjobban, akik már több gyereket nevelnek! Olvasgatom a kérdésekre adott válaszokat és furcsának tűnik az is, hogy sokszor az ugyanolyan értelmű válaszok egyike akár 100% is, míg a másikat meg lehúzzák. Ha valaki kérdez, az azért teszi, mert olyan helyzettel került szembe, amivel még nem találkozott. Lehet, hogy az egyik módszer, amit ajánlanak neki, nem fog bejönni náluk, akkor kipróbálhat egy másikat, amit más ajánl. De ha egy válasz nagyon alacson pontot kap, esetleg nem meri alkalmazni, pedig náluk esetleg beválhatna. Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de nem értem a dolgt.
2009. febr. 3. 08:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

A lepontozás legtöbbször IQ problémát takar - néha meg EQ problámát:

Egyesek itt végigmennek, és minden egyes választ lepontoznak.

A többség pedig nem hasznosság, hanem szimpátia alapján pontoz.

2009. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
én se értem.én pont ezért tekintem egyenértékűnek a hasznos és a nem hasznos válaszokat,és ha egy kérdésnél vannak nem hasznos válaszok,rögtön bepipálom a kis négyzetet.amugy meg milyen érdekes,hogy itt is lelettek pontozva a válaszolok......
2009. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, igen furcsa az emberi természet...Köszönöm a válaszaitokat!
2009. febr. 4. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!