Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikerdesek.hu miért...

A gyakorikerdesek.hu miért törli a privát leveleimet? én egyet se törőltem.

Figyelt kérdés

Privátban irogattam valakivel. nem töröltem semmi üzenetemet. azt vettem észre, hogy törlődtek az üzik. én egyet sem töröltem. Most is akivel irogatok, megkértem h írjon. írt és azt épphogy láttam és elolvastam. aztán írta h többet is írt amikre nem válaszoltam.


Miért törlik az üzeneteimet???

mi közük hozzá?

nem hisz nekem akivel irogattam és letiltott.


tegnapelőtt 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem hisz neked.

Nekem még a 2014-es leveleim is megvannak, amiket nem töröltem kézzel.

tegnapelőtt 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

A privát levelekhez nem tudnak nyúlni a modik.

Valamit benéztél...

tegnapelőtt 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem a gyakorikerdesek törli az üzeneteidet. Valószínűleg valaki belépett a fiókodba...
tegnapelőtt 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

A GYK nem tud semmit kezdeni a privát üzenetekkel, sem törölni, sem olvasni.

Vagy te törölted és elfelejtetted, vagy valakí más is használja a fiókodat

tegnapelőtt 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy leszűrted az üzenet, és azért nem látod
tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
NINCS KÖZÖM A CÉGHEZ, de nem mondod komolyan, hogy egy admin nem tud törölni!
tegnapelőtt 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Gyakori NEM töröl privát üzenetet. Valaki más is hozzáfér a fiókodhoz, rajtad kívül. Változtass jelszót és jelentkezz ki innen, ha magára hagyod a számítógépet/telefont.
tegnapelőtt 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Kérdem én, hogy mi bizonyítja azt, hogy az oldal tulajdonosa ne férhetne hozzá a privát üzenetekhez, ha akar? Simán hozzáférhet, csak nem akar és nem is fog, legfeljebb ha rendőrségi ügyről van szó. Az viszont nonszensz, hogy egy admin olvasgassa vagy törölgesse a privát üzeneteidet.
tegnapelőtt 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kettő profilom van és egyszet feltettem egy kérdést wattpados írásommal kapcsolatosan és rögtön törölték és közölték h tudják azt h mindkét profilom ugyan az. a wattpados kérdésekkel mások is hírdetik magukat...de konkrétan azt írta a gyik h én nem hirdethetem magamat....tehát a gyikosok igenis turkálnak a dolgaimba. kénytelen vagyok mindkét profilomat törölni és új mobillal, új emaillal talán regisztrálni. vagy soha többé nem leszek itz ha ennyire kémkednek utánnam.
ma 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!