Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez egy csalás privát üzenet...

Ez egy csalás privát üzenet lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma kaptam egy privát üzenetet nem is olyan régen, és arra gondoltam hogy esetleg egy csalás lehet, ami bedob valami vírusos oldalra. Fóbiáim vannak az ilyenektől, úgyhogy segítsetek légyszi 😅

Itt van az üzi amit kaptam:

[link]



júl. 14. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt az oldal küldi automatikusan minden olyan felhasználónak, akik nemrég regisztráltak az oldalra. Elképzelhető, hogy még nem olyan régi a profilod. Ha jól emlékszem, én is kaptam ilyet nemsokkal a regisztráció után.

A "Kattints ide" a Gyakori Kérdések Facebook oldalára vezet, ahova igazából csak kérdéseket szoktak posztolni. Túl sok értelmes dolog nincs ott, így ha nem követed az oldalt, azzal sem veszítesz semmit.

júl. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt az oldal küldte, annó én is kaptam.
júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem csalás, de nekem egyszer már tényleg küldtek csalást is. Nem vertek át.

Valami kamu női névvel voltak.

júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!