Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet privát üzenetben...

Hogyan lehet privát üzenetben való csúnya üzenetért jelenteni valakit?

Figyelt kérdés
Vagy csak tiltani lehet és kész?

#káromkodás #GyakoriKérdések #Üzenetek jelentése
júl. 8. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

E-mailben kell az oldalnak írni, és egy képernyőképet mellékelni amiben a feladó és üzenet is látható.

Egyszeri üzenetküldést nem biztos, hogy tiltandónak fognak megítélni. És maga a tiltás is megkerülhető és egy újabb fiókból folytatható, ha egy olyan bolondot fogsz ki magadnak. Ebből a szempontból a "ne etesd a trollt" módszer jobb: nem reagálsz egy üzenetre sem, és tiltod a feladót.

júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már letiltottam, de azért vannak határok, na...

Azért mert valaki kérdez, és leirom a véleményem, valakinek ez nem tetszik, és el kell küldeni mindenhova, mindenkit szidni kell, és rólam minden jelzőt leir.

Úgy látszik, csak az irhat, aki egyetért mindennel. Ha nem értesz egyet, amúgy is le vagy pontozva 😂

júl. 8. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj semmit. Tiltsad. Ha visszaírsz annál rosszabb. Én is kaptam már privátban itt hasonlót egy válaszomra. Nem is a kérdezőtől, hanem egy válaszolótól, mert nem értettem egyet vele(egyébként totál hülyeséget írt). Hosszan részletezte a tahó, hogy mit fog csinálni az anyámmal. Tiltani kell és semmi esetre sem válaszolni.
júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Letiltod és kész. Sokkal egyszerűbb. Nyilván provokációból írja. Ha nem reagáltok rá, akkor megunja.


Mondjuk azt sem értem, hogy egy ilyen névtelenségen alapuló, válaszolós, segítségnyújtó célú oldalon minek van külön privát üzenet opció. Avagy mi az, amit névtelenül sem lehet a kérdés alatt nyilvánosan leírni. (Nyilván személyes adatokat nem adok meg ismeretlenül privátban sem, tehát arra sem fogható.)

júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam rajta pattogni,tiltom is rögtön.
júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kaptam már pár csúnya üzit ,én sem foglalkoztam vele. De azért ez... Irtam emailt, tiltották, másik cimről sem tud majd regisztrálni. Volt már a rovásán, azt irták 😎
júl. 8. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tud. Vannak olyan agresszívabb trollok, akiknek több tíz vagy száz profilját tiltották már, és vissza tudnak jönni. Megvannak rá a módszerek, amikre az oldal nincs felkészülve.
júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek, egy ilyen oldalon felesleges a privát üzenet. Múltkor feltettem egy kérdést (ruhával kapcsolatos), és 3 privát is jött. Egyik sem olyan, hogy ruha nélkül igy meg úgy, tök normálisan. Azért is néztem furán, hogy ezt miért priviben kell 😱🙄
júl. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!