Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért gondolja a GYK,hogy...

Miért gondolja a GYK,hogy olyan hülye vagyok,hogy elfogadom a Facebook felkéréseit?

Figyelt kérdés

Már korábban is küldözgették ezt, főleg mikor igazságot írtam pár nőről és nők meg jelentgettek.. a GYK meg ki akarta deríteni, hogy ki vagyok..


Természetesen sokan írták, hogy ez kamu meg, hogy ők még soha nem kaptak ilyet. Én valamiért elég gyakran kapok ilyen felkérést..


Bizonyíték azoknak akik kételkednek:


[link]



#nők #bosszú #Gyakori kérdések maffia #Móresre tanítunk
okt. 11. 15:20
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Persze klikkeljek a linkre..

Teljesen hülyének néztek??

okt. 11. 15:25
 2/9 Justinianus ***** válasza:
86%
És nem csak hiszik...
okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát drágám, erre nincsenek szavak... Csak azt tudom írni, hogy nagyon vigyázz velük! De tényleg, mert tuti csak és kizárólag mindenki téged akar. :D
okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Vannak bajok a fejedben bőven.

Amúgy meg csak a neten anonim módon van ekkora arcod, névvel vagy fényképpel már nem mered vállalni a nők gyalázását? Nehogy megtudják anyuék és az ismerősök mekkora nyomorék vagy.

okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Öregem, nálad még a vajazókés is élesebb a fiókban. Szóval szerinted a gyakori üzemeltetőjének mégis miféle haszna, érdeke származik abból, hogy megfigyelje, nyomon kövesse a tyúksz*ros kis életedet? És szerinted kinek van erre ideje? Ha valaki meg akar figyelni és többet akar tudni rólad, akkor az illető ezt úgy fogja megtenni, hogy véletlenül se vedd észre. Nem kell ám hozzá facebook, hogy beazonosítható legyél.😉 Ahhoz pedig hadd gratuláljak külön, hogy egy automatikusan kiküldött üzenetből ezt a paranoid következtetést vontad le. Ha ezt nem viccnek szántad, inkább olvass könyveket netezés helyett.
okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na megkötések az okosok.


Múltkor amikor feltettem ezt a kérdést többen írták, hogy milyen hülye vagyok és nincs is facebook felkérés..


Most elküldtem a bizonyítékot, hogy van most persze megint én vagyok a hülye.


Miért nem kap akkor mindenki ilyen felkérést?


És miért mindig azután kapom a felkérést,hogy igazságot írtam a nőkről azok meg el kezdenek jelentgetni mert nem bírják ezt elviselni??

okt. 14. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Üldözési mániád van.
okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy felvetés mókushús.
okt. 14. 09:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Többedjére írod ki az összeesküvésen alapuló hőbörgést, amiben mindenki hülye, csak te nem. Senkit nem érdekel a profilod, az egy marketing üzenet. Ha meg valóban üldöznek, akkor töröld magad Facebookról és innen is, mielőtt komolyabb következményei lesznek. Ha ennyi igazságot tudsz a nőkről és ezt felfeded másoknak, az életeddel játszol.
okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!