Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Privát üzenet alapján tudok...

Kürtőskalácska kérdése:

Privát üzenet alapján tudok felhasználót reportolni?.

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk itt valaki engem megfenyegetett akkor tudom jelezni a moderátoroknak akik törlik őt?

szept. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolattartási e-mail címre tudsz üzenetet küldeni, ahol képernyőképet is mellékelned kell, benne a küldővel és az üzenettel is (különben nem tudják beazonosítani).


Nem garantáltan minden esetben a tiltás, és nem is lesz végleges az eredménye. Vissza tudnak regisztrálni és folytatni, ha nagyon akarják. Ha letiltod az üzenet küldőjét, akkor nem fogod látni a többi üzenetet abból a profilból. Persze használhat másikat ha nagyon agresszív és nem hajlandó leállni, ezért működik az a módszer, hogy nem jeleníted meg a felhasználóneved (akkor is látják kinek kell küldeni), és nem válaszolsz privát üzenetekre (ekkor is felfedi az oldal a nevedet, hiába rejtett).

szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ csak azért szeretném mert azt mondta hogy a nevemben fog trolkodni ( persze tudom hogy nem az én profilommon csinálná hanem csak odaírja a nevemet de azért akkor is )
szept. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!