Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak egy kérdésnél...

Mit csináljak egy kérdésnél ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést, és az összes eddigi válasz rossz. Ha ezt megírom, akkor rögtön azzal fognak jönni, hogy minek kérdezek, ha mindenkinél mindent jobban tudok. Ne írjak semmit, hátha jön majd egy jó válasz?
2022. okt. 4. 15:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most akkor Izrael-Azraeles vagy földrajz kvízes idióta vagyok?
2022. okt. 5. 09:09
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Talán mindkettő egy személyben?
2022. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha dobtok egy linket mindkettőről, akkor egyetértek velük, és nem mondhatjátok, hogy csak a kérdező gondolja másképp.
2022. okt. 5. 10:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez már teljesen általános itt. Sztem a válaszolok többsége nem is segíteni akar, csak feljön levezetni a feszültséget, van pár orvosi eset is, pl. ITGuy, akitől én még értelmes választ nem olvastam.


a maradék általában értelmezni sem tudja a kérdést vagy kifejtést. szóval nálam az szokott lenni, h ha nem jön hasznos válasz, átmegyek külföldi fórumra.

múltkor pl. abból lett elegem, hogy olyanok adtak tanácsot angoltanulásban, akik max. középfokon beszélték a nyelvet (:D), bevallották.

ide már zömében frusztrált átlag proletárok járnak fel.

2022. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!