Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak egy kérdésnél...

Mit csináljak egy kérdésnél ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést, és az összes eddigi válasz rossz. Ha ezt megírom, akkor rögtön azzal fognak jönni, hogy minek kérdezek, ha mindenkinél mindent jobban tudok. Ne írjak semmit, hátha jön majd egy jó válasz?
2022. okt. 4. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudod indokolni a rossz válaszadóknak hogy miért nem fogadod el a válaszukat, szerintem leírhatod. Vagy hogy pontosíthatod a kérdést hogy nem olyan értelmezésben vársz válaszokat, amit eddig kaptál.

De egy full szubjektív kérdés alatt nincs értelme kétségbe vonni mások szubjektív válaszát, csak mert nem azt mondják, amit hallani szeretnél. Az egyet nem értés nem ugyanaz, mintha szándékosan téves, félrevezető válaszokat adnának. Minél több hasonló választ kapsz, annál is az fog kirajzolódni, hogy mi a közmegegyezés és általánosan elfogadott dolog egy témával kapcsolatban - még akkor is, ha azt te nem vagy hajlandó elismerni. Ha mindenki ugyanabban ért egyet csak te nem, ott gyanús hogy neked nincs igazad.

2022. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezt most valóban nem értem. Ha te tudod hogy egy válasz sem jó, az azt jelenti, hogy tudod a választ. Akkor viszont valóban értelmetlen a kérdést kiírni, hacsak nem valamilyen vetélkedőt akarsz indítani.
2022. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez a kérdés? Kiderítem a jó választ, ha addig élek is.
2022. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉN ilyenkor megköszönöm a válaszolóknak, hogy írtak valamit, de azt is megírom, hogy az eddigi válaszok nem igazán segítettek a kérdés megoldásában, ezért örülnék a további válaszoknak. Ha konkrétan meg tudom indokolni, mi a gond az elözöekkel, akkor azt megírom, de udvariasan.
2022. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik ez a kérdés?"


Azt várhatod, hogy linkelje, sosem szoktak példát hozni. (Gondolom mert a végén kiderülne, hogy rohadtul nincs igazuk.)

2022. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Aztán biztos jön valaki aki rendesen megválaszolja nyilván ha tudományos nehéz akkor nem sok jó válasz jön rá.
2022. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5


Nem, azért nem hozok példát, mert tudom, hogy ti is pontosan ugyanannyira alkalmatlanok vagytok a kérdés felfogására, mint az ottani válaszolók.

2022. okt. 4. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, itt mégiscsak veled van a probléma kérdező.

Ez a kommented elég egyértelművé tette ezt a számomra. És gondolom nem csak én vagyok így ezzel.

2022. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem te vagy az Izrael-Azraeles kérdező? Ő tűnt egyszerre ennyire sértődöttnek, arrogánsnak és idiótának.
2022. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a földrajz kvízes idióta aki elmosódott fotók alapján vizsgáztatja a válaszadókat, hogy vajon kitalálják-e, hogy mire gondolt.
2022. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!